Strona główna Aktualności Krzysztof Ciebiada wyróżniony. Odebrał Orła

Krzysztof Ciebiada wyróżniony. Odebrał Orła

39
Krzysztof Ciebiada i Adam Topolski
Szef pabianickich struktur Prawa i Sprawiedliwości odebrał nagrodę przyznawaną przez tygodnik Wprost. Został wyróżniony Orłem w kategorii Społecznik Regionu. Wyróżnienie otrzymał też Adam Topolski, wójt Ksawerowa.

– Najważniejsze w społecznictwie to miłość do drugiego człowieka – powiedział Ciebiada podczas uroczystej gali.

Patrząc na laureatów opisywanych nagród można mieć wrażenie, że przypadły one głównie osobom, firmom i instytucjom z kręgu partii rządzącej.

Mecenasem inwestycji został minister Waldemar Buda, firmą regionu wybrano PGE Dystrybucję, samorządowcem roku został wicemarszałek województwa z PiS Piotr Adamczyk, Liderem Biznesu została Polska Spółka Gazownictwa.

Statuetkę dla Samorządowca Regionu otrzymał burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. Ten włodarz stał się znany na cała Polskę w minionym roku, kiedy udostępnił halę sportową na organizację zawodów MMA federacji firmowanej przez gangstera o pseudonimie Słowik. Burmistrz wycofał się z tego przedsięwzięcia dopiero po naciskach m.in. wojewody łódzkiego.

Orłem w tej kategorii wyróżniony został również Adam Topolski, wójt gminu Ksawerów.

Pełną listę laureatów można znaleźć TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Budowa nowych autorytetow i bohaterów trwa w najlepsze. Beda burzone jak i pomnik na rynku w Pabianicach, choć tamci choć krew swą przelali, a tutaj tylko przelewy na konta…

W punkt!!!!!!!!!!!!!

PGE firmą regionu 🤯😂

Społecznik regionu, który w swojej „miłości do drugiego człowieka” zapomniał przypadkiem o swoim mieście.

No ten kraj już się kończy. Miernoty najwyższej klasy się odznaczają nawzajem. Przykro patrzeć. Kończ waść wstydu oszczędź. 8*

Orzeł wylądował, powtarzam orzeł wylądował 😀

To za wizytę Kaczyńskiego.

Prawdziwy Orzeł 😉

Orzeł kierowca

Dzielny pacjent x2 🤡

Buzek na wózek

Oni dostają nagrody , a my kolejną podwyżką za centralne ogrzewanie i ciepłą wodę !

Grzesiu ma to ci da

Jaki naród tacy politycy…..

dlatego wszyscy powinni ***** ***

Klakierzy dają sobie dyplomy 🙂 PiS-PO jedno dno

Zapomniałeś dopisać Konfy, która jest metr poniżej mułu.
A, nie. Ona się nie liczy.

Nie pojmuję o co chodzi z tą Konfederacją, przecież już nawet nie ma takiej partii.
Może jesteś fanem PO-PiS-u i boisz się zmiany ?

No, faktycznie. Nie ma. Dlatego sondaże pokazują, że się nie liczy. Całe szczęście.

W twojej TV pewnie nie ma i nie będzie, bo strach u D taki, że bokami leci reżimowcy PiS-PO : )))))) TYLKO KONFEDERACJA! Reszta to jedno i to samo od 30 lat dno!

Co innego wrealu24. Tam poparcie jest stuprocentowe. Stuprocentowe poparcie piętnastu tysięcy oglądających osób 😁. To jest dokładnie 0.05 procenta uprawnionych do głosowania w Polsce. Brawo 👏

Kolego. Poparcie sprawdza się w prosty sposób: przy urnie. Nie bój nic, już wkrótce. Zobaczymy jak reżim PiS-PO kochają Polacy : )

Wiem, wiem 😁

I tu pojawia się pewien problem, ponieważ zarówno PiS jak PO posiadają spory betonowy elektorat. To są ludzie, którzy nawet jak ich partia każe oddać im wszystko co mają to i tak będą ją wychwalać i głosować na nią.

Masz rację. Ale trzeba robić wszystko aby dostali jak najmniej głosów. Na głupotę nic nie poradzisz. Może refleksja ich dopadnie jak zaczną wp. ć żołędzie (choć wątpię). Nad ryciem im beretów pracowali długi czas

Co innego młoda krew w postaci np. pani Julii Gubalskiej- sekretarza warszawskiego oddziału partii Korwin. Kiedy mówi w swoich filmikach, że kobiety są nieużyteczne, że gdyby tylko mężczyźni byli obojnakami, to kobiety byłyby do niczego niepotrzebne, że cel kobiet to służyć mężczyznom, a do tego uważa, że jak na kobietę i tak jest myśląca (bo kobiety są poprostu głupie), to żaden beton nie ma szans. Bije od niej postęp i inteligencja.

Szkoda ,ze podobnych kwiatkow nie widzisz w innych partiach,trzaskowski powiedzial jak bedzie,a cala reszta stara sie teraz zaczarowac rzeczywistosc i zajada sie mielonym,teatr dla gawiedzi.Ta gubalska to chyba jakis wypadek przy pracy.typowa „jesiczka”

A asystentka posła Brauna Justyna Socha, oskarżona przez swoje szurskie stowarzyszenie o kradzież 470 tys. zł ze zbiórek, gdzie ludzie wpłacali jej pieniądze na walkę ze szczepieniami, to co? Kolejny wypadek przy pracy? Jessica, Justyna. No rzeczywiście młoda krew. Nie to co beton. Ciekawe, co na to wyborcy Konfy, którzy wpłacili jej pieniądze? Zadowoleni?

Na tę chwilę nie ma innej opcji,wszystkie inne ugrupowania są totalnie zeszmacone,mają najbardziej zdrowe podejście do gospodarki,podatków,zielonego wariactwa,itd…

Kradną tak samo jak inni tylko nie są przy korycie. Niczym się nie różnią. To samo dno.

Szacunek ludzi ulicy

Komuna bis, za co?

Wyjątkowej klasy orły

W ten sposób wszelkie odznaczenia państwowe resortowe czy nadawane przez miasta tracą swoją wartość . Nadawanie ich w imieniu społeczeństwa komuś kto porusza się w kordonie ochrony pancernym autem ktore chroni przed tym spoleczenstwem to najwyższej klasy hipokryzja. Ta uwaga akurat nie do bohatera artykułu.

Ostatni sort ludzi, ostatni sort Polaków. Byle do jesieni . 8*

Ciekawe, kto by został proboszczem regionu, gdyby wprost organizowało taki plebiscyt… :>

Szpital na peryferiach. Psychiatryczny.

Boże, widzisz i nie grzmisz, jaki to społecznik roku ? Widać jak się upasł na pisowskim chlebie.
Wykształcenie – Akademia Polonijna w Częstochowie, Wydział Interdyscyplinarny, Prawo w biznesie – licencjat (2019), co to jest ? Rocznik 1968, a licencjat z 2019 – policzmy – 51 lat, kpiny ?

Nie było czasu na naukę, katolicka rodzina i kariera ważniejsza