Strona główna Dzieje się Konstantynów Łódzki zaprasza na „Funtastyczne zakończenie ferii”

Konstantynów Łódzki zaprasza na „Funtastyczne zakończenie ferii”

7
11 lutego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Konstantynowie Łódzkim od godz. 12:00 do 17:00 na dzieci będzie czekało wiele niespodzianek. Będzie to pierwsza impreza w Fun Laboratory – największej inwestycji Konstantynowa Łódzkiego.

W programie m.in. zwiedzanie obiektu, lekcje pokazowe w pracowniach tematycznych, pokazy w kinie sferycznym i planetarium oraz ścianka wspinaczkowa.

Dodatkowo będzie można poszaleć na dmuchanym placu zabaw, zrobić sobie brokatowy tatuaż, pomalować buźki, skręcić coś z balonów. Organizatorzy przygotowali także warsztaty plastyczne, taneczne i animacje. Uczestnicy będą mogli skosztować bezpłatnej waty cukrowej i popcornu, dla każdego przygotowano także gorący posiłek – zupę pomidorową.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest zabranie obuwia na zmianę.

O inwestycji pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Znowu następna ciekawa atrakcja poza Pabianicami, czy nikt nie myśli z władz w tych Pabianicach , coś mieliśmy poza trzema dniami w szkutni w czasie ferii zimowych, zresztą była tylko informacja a relacji już nie.

No patrz. https://youtu.be/H8LJSWCz1sY?feature=shared
Biednemu zawsze wiatr w oczy. A dla ciebie najważniejsza była kielbasa.
Widać, że wybory się zbliżają. Najbardziej po marnych komentarzach pisiorów.

Piszesz o tej jednej sobocie przez cały okres ferii, weź człowieku nie rozśmieszaj.
Może napiszesz coś o tych trzech dniach w szkutni albo o zakończeniu ferii na Lewitynie, lub darmowych seansach w kinie dla dzieci.
Co do PISu to się mylisz.
A ognisko z pieczoną kiełbasą to raczej dla dzieci i powiem ci jeszcze, mimo że w piątek zrobiłem dzieciom grilla , to i tak w sobotę zrobiłem ognisko dla dzieci i my dorośli patrzyliśmy jak one się świetnie bawią na świeżym powietrzu wśród kolegów i koleżanek a nie siedziały przed komputerem lub smartfonem.

Pod każdym artykułem twój wpis na temat pabianickich władz, ale mylę się. Tobie chodziło oczywiście o dzieci.

Bo mieszkam w tym mieście i obojętnie kto w ten sposób rządzi, układy i kolesiostwo, jak będzie rządził PIS , też tak będę pisał.

Nie będziesz pisał, jak będzie rządził PiS.

Zakończenie ferii w Pabianicach , pieczenie kiełbasy na Lewitynie, kupiłem kiełbasę, zabrałem dzieci sąsiadów i co , wróciliśmy do domu a kiełbasę zrobiliśmy z grilla.