Strona główna Na sygnale Wypadki Kolizja między blokami. Sprawczynią 23-latka

Kolizja między blokami. Sprawczynią 23-latka

7
Dwa policyjne radiowozy wyjechały dzisiaj na ul. Wajsówny do kolizji drogowej, którą spowodowała młoda mieszkanka naszego miasta.

Zdarzenie miało miejsce przed południem, między blokami. 23-letnia pabianiczanka, kierująca Kią, jadąc osiedlową uliczką uderzyła w zaparkowane Mitsubishi. W samochodzie tym uszkodzeniu uległ zderzak, zarysowane są też drzwi i błotnik.

Nie wiadomo na razie, czy jest to jedyne uszkodzone auto. Policjanci poddadzą jeszcze oględzinom inny samochód, przy którym zatrzymała się kierująca, wycofując Kię po uderzeniu w Mitsubishi.

23-latka była trzeźwa.

Kia jest jednak zniszczona o wiele wyraźniej – po prawej stronie. Jak usłyszeliśmy od mundurowych, również na skutek kolizji drogowej.

Czy chodzi o tę, do jakiej doszło dzisiaj rano na ul. Popławskiej? Tam jakiś pojazd uderzył w zaparkowaną ciężarówkę. Właściciel ciężarówki nie widział samego zdarzenia, ślady zauważył dopiero później. Na miejscu pozostały kawałki rozbitej karoserii.

Kto jest sprawcą, nie wiadomo. Funkcjonariusze będą to dopiero ustalać. Podkreślają, że jest za wcześnie, aby łączyć obydwie te kolizje.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy PSM nie jest zobowiązane do odśnieżania dróg osiedlowych?

Dokładnie. To co jest na drogach osiedlowych to wola o pomstę do nieba. Jedna wielka ślizgawica. Na chodnikach i na drodze.

BABY NA TORY

A CHOPY DO ROBOTY

Dlaczego nie ma łapek do głosowania?

I tak nie pobijesz mojego antyrekordu -204 😱

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał

Systemy nie zadziałałyły®

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał