Strona główna Nie przegap Kolejne konkursy na dyrektorów. Kadencje kończą się w 10 placówkach

Kolejne konkursy na dyrektorów. Kadencje kończą się w 10 placówkach

2
Urząd Miejski w Pabianicach ogłosił konkurs na stanowiska kierownicze w pięciu pabianickich szkołach podstawowych. Na takie same posady rozpisany jest konkurs w placówkach podległych powiatowi. Tu również w pięciu przypadkach kończy się kadencja urzędujących dyrektorów.

Nowi szefowie placówek oświatowych będą wybierani do SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, SP nr 2, SP nr 5, SP nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi oraz SP nr 17. W tym zestawieniu tylko SP 5 będzie miało z pewnością nową osobę na stanowisku dyrektora, gdyż obecny – Jerzy Kaczmarek, przechodzi na emeryturę.

Jerzy Kaczmarek

Kandydaci mogą składać oferty w pabianickim ratuszu w wydziale edukacji, kultury i sportu. Termin składania dokumentów mija 29 kwietnia.

Konkurs na nowych dyrektorów rozpisał również Zarząd Powiatu Pabianickiego. Kadencja szefa placówki kończy się w I LO, Zespole Szkół nr 2, Zespole Szkół nr 3, Zespole Szkół Specjalnych nr 5 i w Młodzieżowym Domu Kultury.

W przypadku tego konkursu termin składania kandydatur mija 2 maja 2022 roku o godz. 15.00. Można je składać w wydziale oświaty i wychowania Starostwa Powiatowego w Pabianicach lub drogą elektroniczną. Konkurs przeprowadzi komisja powołana przez Zarząd Powiatu Pabianickiego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ta mała to ta od konkursu matematyczno-religijnego.

Przecież wiadomo, że Wójcik stanowisko dostanie. Nie na darmo z radnymi się zadaje.