Strona główna Aktualności Z miasta Kolejna niespodzianka dla kierowców. Postoimy na ul. Kilińskiego i Jutrzkowickiej

Kolejna niespodzianka dla kierowców. Postoimy na ul. Kilińskiego i Jutrzkowickiej

23
Tym razem dość niespodziewanie robotnicy ustawili wahadło na ul. Jutrzkowickiej, tuż przy rondzie od strony Bychlewa. 

Na jednej z posesji trwają prace ziemne. Robotnicy najprawdopodobniej montują instalacje pod drogą, dlatego zajęli wschodni pas ul. Jutrzkowickiej. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Zarząd Dróg Wojewódzkich nie informował lokalnych mediów o tej zmianie organizacji ruchu.

Niestety, w godzinach szczytu musimy się liczyć że sporymi utrudnieniami. Korki zaczynają się już przy basenie. Przypominamy również, że ruch wahadłowy wprowadzony został na ul. Grota Roweckiego i będzie obowiązywał co najmniej do 17 marca.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo dla naszych włodarzy!! Kolejny i kolejny i kolejny raz….

A co mają „nasi włodarze” do dróg wojewódzkich? Chyba, że chodzi o „naszych włodarzy dróg wojewódzkich”?

Dwóch krótkich akapitów nie zrozumiałeś?

Metro robią?

Chcesz z Orlej jechać na Bugaj? Wybierz sobie korek… Dokładnie w te same dni co wahadło na Grota? Plan idealny.

Ciąg dalszy Pabianickiego dziadostwa pytanie do naszych władz lub do redakcji kto odbierał Jutrzkowicką bo wszystkie włazy na studniach do regulacji na Zamkowej bez zarzutu

służby wojewódzkie, może coś radny Stanek napisze ludziom na facebooku, w końcu tam pracuje i chyba najlepiej zna szczegóły

Ci fachowcy z łapanki co robili regulacje włazow na Jutrzkowickiej niech idą na naukę do ZISBUDU tylko ze nauka kosztuje

No i jest pięknie!

Praktycznie nowa droga a teraz zrobią na niej łatę która się niedługo zapadnie i będziemy czekać na naprawę kolejne 10 lat bo nikt nie będzie w stanie znaleźć inwestora lub wykonawcę tego wykopu. Poboczną kwestia jest że robienie takiego syfu na drodze przez ciężarówki wyjeżdżające z budowy jest karane i to jest całkiem niedaleko Świetlickiego może poza obsługa radaru szanowna policja zrobiła by dla odmiany coś niespodziewanego.

Last edited 21 dni temu by Aerospace

chyba rzadkością jest w naszym mieście ściganie kierowców , którzy wyjeżdżają z budów ( także prywatnych)i zanieczyszczają drogi błotem , gliną itp.

Tzn jak wybudują nowa drogę to po jakim czasie mogę dostać zgodę na podłączenie gazu? Czy za cztery lata, czy za sześć?

No właśnie to dość proste budując drogę wykonawca robi odejścia pod chodnikiem i temat z głowy. Teren jest zurbanizowany i ma projekt co do podziału działek i ich zagospodarowania.Lepiej po podłączeniu dopilnuj by ta praca była wykonywana prawidłowo a nie po Januszowemu, a zresztą po budowie się spółkę rozwiąże i cześć.

Last edited 20 dni temu by Aerospace

kto wydał na to zezwolenie? przecież tam jest asfalt jeszcze na gwarancji!!!
znowu pewnie jakiś znajomy pociotek qwa!
PS. po co stać na tym wahadle jak można na pełnej p…e równoległą gruntową pojechać, lub w kółko po rondzie czekając na swoją kolej.

Zgodę wydał Zarząd Dróg Wojewódzkich podlegający Marszałkowi Województwa Łódzkiego, będącego wcześniej posłem i podsekretarzem stanu z ramienia PiS

W tym kraju nie będzie nigdy normalnie, rozwalić nowy asfalt, bo wcześniej nikt się dogadać nie mógł…świry u władzy niezależnie od partii.

Jak to się ma do zapisu, że przez okres gwarancyjny nie będzie możliwości podłączenia się do instalacji? Czy już minęło 10 lat od zakończenia prac drogowych na Jutrzkowickiej? Zwykły Kowalski nie miałby szans na podłączenie, ale przyjdzie taki developer, machnął pewnie drobniakami i może wszystko… gdzie jest jakiś nadzór?

https://epainfo.pl/chcesz-miec-gaz-z-sieci-pospiesz-sie/

Nikt nie może zabronić podłączenia się do mediów. Nie siej bzdur.

Władze czy właściciel instalacji może poprostu się nie zgodzić, nie wydać zgody na podłączenie i tyle sam siejesz bzdury. Każda instalacji ma jakieś ograniczenia i nie da się podłączyć nowych odbiorców w nieskończoność bez zmian np. wielkości rur czy przekroju przewodów itd. a takie inwestycje nie trwają jeden dzień także tego, miłego dnia.

Władze? Władze czego?
Może się nie zgodzić poprostu? Porostu, nie. Może się nie zgodzić w ściśle określonych przepisami przypadkach. I tylko wtedy.
Tak, że tego.

Last edited 18 dni temu by Mieszkaniec

Tak, władze które są właścicielem instalacji, bardzo często wodociągów tak jak np. w gminie Pabianice. O powiększeniu takiej instalacji decyduje rada gminy 😏. Więc widzę że zmieniłeś zdanie jednak można nie dostać zgody na podłączenie się do danej instalacji.👍

Last edited 18 dni temu by Aerospace

Władze, czy właściciel, teraz nagle władze będące właścicielem.
Poprostu nie może odmówić. Na przykładzie gminy Pabianice nie ma ona prawa poprostu do odmowy podłączenia się do istniejącej instalacji. I żadna Rada Gminy nie decyduje, czy może, czy nie może się do wodociągu podłączyć każdy pojedynczy odbiorca. Gdyby tak było, to radny, który nie lubi Kowalskiego powodowałby odmowę podlaczenia. Nie może odmówić poprostu, tak jak napisałeś. Zarządca dorogi również nie może odmówić wykonania w niej prac tak poprostu. Nie pisz bzdur, bo nie da się czytać.

Last edited 18 dni temu by Mieszkaniec

Powinni chociaż zsynchronizować trochę lepiej światła jak wyjeżdżałem z pod kebaba na jutrzkowickiej w stronę bychlewa to gdy auta stanęły które jada w stronę pabianic to ja sobie pojechałem to auta jadące od pabianic ruszyły(zapaliło im sie zielone światło)dopiero jak dojeżdżałem do bychlewa. Poprostu dramat.