Strona główna Na sygnale Kryminalne Gruzińska szajka zatrzymana. Okradali mieszkania

Gruzińska szajka zatrzymana. Okradali mieszkania

24
fot. policja
Policjanci zatrzymali grupę osób podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań w Konstantynowie Łódzkim. Mężczyźni mogą mieć związek z licznymi włamaniami na terenie województwa łódzkiego. 

28 lutego 2023 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi prowadzili działania na terenie powiatu pabianickiego. Podczas obserwacji bloku przy ulicy Piłsudskiego w Konstantynowie Łódzkim zauważyli trzech mężczyzn pospiesznie wsiadających do Opla Vectra.

Dotychczasowe ustalenia policjantów wskazywały na to, iż może to być grupa dokonująca włamań do mieszkań na terenie województwa łódzkiego. Policjanci ruszyli za Oplem, który odjechał w kierunku Łodzi.

– W tym czasie dyżurny pabianickiej jednostki przekazał funkcjonariuszom informację o włamaniu, do jednego z mieszkań w Konstantynowie Łódzkim. Okazało się, że lokal znajduje na tej samej ulicy z której odjechali obserwowani mężczyźni  – opisuje akcję sierż.szt. Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji.

Policjanci śledzący Opla zatrzymali podejrzany pojazd. Wylegitymowali kierowcę wraz z pasażerami, a następnie przeszukali ich samochód. W trakcie tych czynności zabezpieczyli znaczną kwotę pieniędzy oraz torebkę z biżuterią. W pojeździe odnaleźli również przedmioty i narzędzia, które mogły im służyć do dokonywania włamań.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Jak się okazało byli to obywatele Gruzji w wieku od 22 do 34 lat. Podczas przeszukań miejsca ich zamieszkania mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. W mieszkaniu zatrzymano również 20-letniego mężczyznę, który może mieć związek ze sprawą. Wszyscy usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia. Po zakończeniu czynności przekazano mężczyzn funkcjonariuszom Straży Granicznej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Już myślałem że złapali kolejnych przemytników i 3g marihuany.

Ten komentarz świadczy jednak że myślenie nie jest twoją mocną stroną !!!.

Twoją chyba też, skoro stawiasz spację przed wykrzyknikiem 🙂 Łap dalej ludzi z 3g (to chyba ze 100 działek dilerskich).

Ja, na przykład, próbowałem kiedyś złapać kogoś z 5g. Próbował uszkodzić maszt telefonii, bo mówił, że mu się „kury nie nioso”. Ale mi się nie udało i gruchnęło o ziemię, jakby się sufit na łeb Wąskiemu spie******.
Na znak, że myślenie jest moją mocną stroną, nie postawię spacji przed kropką.

Twoja dysfunkcją jest brak zrozumienia czytanego tekstu. Ale nad wszystkim można popracować 😅

Ty myślałeś, to akurat w twoim przypadku oksymoron.

doszkolą się w mamrze, wyjdą na ludzi…

Ten łysy byk z policji bardziej wygląda na bandziora niż ten Gruzin xD

tacy sterydziarze, kupujący oczywiście nielegalne substancje dopingujące, ostrzykują sobie nimi dupska, po to aby łapać dilerów z nielegalnymi substancjami. Brawo logika i ślepota w szeregach policji…. Sterydy wpływają na zachowania, agresję człowieka. nie chcemy takich niestabilnych ludzi do pilnowania prawa! powinny być obowiązkowe półroczne badania eliminacyjne!

Na jakiej podstawie wyciągnąłeś wniosek o używaniu sterydów? Właśnie wyszło, kto tu jest emocjonalnie niestabilny.

przecież kto chodzi na siłkę to wie że psy, a zwłaszcza ci z tych formacji bezpośrednio uczestniczących w działaniach fizycznych kłuja na potęge – sami się chwalą.

Trenerze ud! Zapomniałeś o treningu mózgu!

co tak sterydziarza ludzie bronicie i naskakujecie na to że prawdę opisałem? Nie widzicie ironi w której sami używają substancji zakazanych i wspomagają się nimi aby zatrzymać kogoś kto je sprzedaje?

Zdecydowanie powinieneś przestać brać. Nie służy ci. I zrób ten trening o którym pisałem. Choć szansa marna, że ci pomoże.

Używają substancji w ironii? Ta Ironia to jakaś nowootrwarta siłownia? Gdzie można ją zobaczyć?

Obecnie to 70-80% bywalców siłowni używa dopingu.
Więc nie mów ,że to są jakieś szczególne przypadki.

Gruzin, jak go zobaczył, to sam zakuł się w kajdanki 😀

Nareszcie policja wykazała się skrupulatną robotą i jak ktoś chce to można rozwiązać problem szybko.

I nie po godzinach

musieli w końcu coś wpisać w grafik 🙂

Bardziej w statystykę.

I to jest policjant, wysoki zbudowany, budzący respekt

no i mundurek w kancik!

Dawid i Goliat…