Strona główna Aktualności Z miasta Kolejkę zaklepiemy w domu

Kolejkę zaklepiemy w domu

1

Elektroniczny system kolejkowy został zainstalowany w Wydziale Komunikacji i Transportu. Wizytę będzie można zamówić na konkretną godzinę. 

Urządzenia (podobne jak w ZUS przy Kościuszki) zainstalowane zostały w tym tygodniu. Jednak proces wdrażania wszystkich funkcjonalności może potrwać około 2 miesiące. Jak to działa?

Na dotykowym ekranie  należy wybrać kategorię sprawy, którą chce się załatwić, następnie automat przydzieli nas do konkretnego stanowiska wydając właściwy bilet. Osoba zainteresowana oczekuje na swoją kolejność, następnie zostaje zaproszona komunikatem głosowym do odpowiedniego stanowiska. System pozwala określić przybliżony czas załatwienia sprawy. Na monitorze widoczna jest informacja o ilości aktualnie oczekujących osób i obsługiwanych w danej chwili petentach.

Dodatkowym udogodnieniem będzie internetowa rezerwacja kolejki w wydziale, która pozwala umówić się na konkretny dzień i godzinę. Aplikacja ta będzie dostępna na stronie Starostwa Powiatowego w Pabianicach.  Po wypełnieniu odpowiedniego formularza elektronicznego, na podany adres e-mail dostaniemy link aktywujący wraz z wygenerowanym kodem za pomocą którego dokonywana jest rezerwacja. Ten kod będzie trzeba wpisać na pulpicie urządzenia. Ta funkcjonalność zostanie włączona 10 listopada. Na początku będziemy mogli zaklepać kolejkę w okienku do rejestracji. Kolejne możliwości systemu będą wdrażane w ciągu 2 miesięcy.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułWłókniarz liderem!
Następny artykułSzał na koncercie Hyżego (WIDEO)
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Aż by się chciało żeby wybory były co 3 miesiące!