Strona główna Dzieje się Rozrywka Szał na koncercie Hyżego (WIDEO)

Szał na koncercie Hyżego (WIDEO)

3

Fanki Grzegorza Hyżego krzyczały i piszczały podczas najpopularniejszych utworów wykonanych na koncercie w Pabianicach.

Na trackliście Hyżego było 10 utworów, ale zapewne wszyscy czekali na najbardziej znane dwa single „Na chwilę” oraz „Wstaję”. Młody wokalista zagrał bardzo dobry koncert, a świetne show dopełniła profesjonalna oprawa świetlna.
Publiczność przed koncertem gwiazdy X Factor rozgrzała pabianicka kapela reggae RZK Sound oraz hip-hopowcy z Trzynastki. Był też pokaz grup tanecznych zespołu Ganesz oraz fireshow.

Koncerty odbyły się w podgrzewanym namiocie o powierzchni 600 metrów kwadratowych. Wcześniej na parkingu C.H. Echo mogliśmy bawić się w specjalnie przygotowanych strefach (ZDJĘCIA). Imprezę Kocham Pabianice po raz czwarty zorganizowała firma Creality. W poprzednich edycjach gwiazdami byli: Enej, Bracia oraz Lemon.

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułKolejkę zaklepiemy w domu
Następny artykułBramka w debiucie
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie wiem dlaczego ale ludzie wciąż pomijają nazwę grupy z ogniem która występowała. Uwzięli się czy co? Teatr nazywa się Na Co-Dzień i występuje u nas od lat, aż wstyd…

Nie doszukiwałbym się tu teorii spiskowej, a raczej skrótu, nazwa wielokrotnie się pojawiała np. https://epainfo.pl/amfiteatr-zaplonal/ czy https://epainfo.pl/bawimy-sie-na-dniach-pabianic/ i w wielu innych miejsach.