Strona główna Na sygnale Wypadki Kobieta uderzyła w drzewo

Kobieta uderzyła w drzewo

2
fot. OSP Lutomiersk

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, jaki wydarzył się dzisiaj rano w miejscowości Babice (gmina Lutomiersk). Ranna została jedna osoba.

Zdarzenie miało miejsce tuż przed godz. 5.30. Do komendy powiatowej PSP w Pabianicach wpłynęła wtedy informacja o kobiecie zakleszczonej w pojeździe. Okazało się, że czterdziestokilkulatka jadąc Suzuki Ignis straciła panowanie nad kierownicą, wypadła z drogi i uderzyła bokiem auta w drzewo.

– Nasze działania polegały na wycięciu za pomocą narzędzi hydraulicznych przednich lewych drzwi, wydobyciu poszkodowanej z samochodu i przetransportowaniu jej do kartki – poinformował dyżurny pabianickiej komendy. – Kobieta była przytomna, ale w utrudnionym kontakcie. Bardzo możliwe, że w powodu obrażeń głowy, jakich doznała.

Ranną zabrano do szpitala wojewódzkiego w Zgierzu. Na miejscu oprócz pogotowia pracowała policja oraz cztery zastępy straży pożarnej (zawodowej i ochotniczej z Lutomierska, łącznie 18 osób).

fot. OSP Lutomiersk
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

BABY NA TORY

Kobieta uderzyła w drzewo. Piękny lapsus dziennikarski. Ja myślałem, że to pojazd prowadzony przez kobietę uderzył w to drzewo.