Strona główna Na sygnale Wypadki Kobieta potrącona przez taksówkę

Kobieta potrącona przez taksówkę

3

79-latka została potrącona na przejściu dla pieszych. Taksówkarz zauważył ją w ostatniej chwili. 

Do wypadku doszło przed godz. 17.00 na przejściu dla pieszych na ul. Waltera Jankego przy Smugowej. 62-letni taksówkarz jadący Peugeotem 5008 od strony krańcówki w ostatniej chwili zauważył pieszą na pasach.

Potrącona kobieta uderzyła w przednią szybę i upadła na jezdnię. Została zabrana do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Nie ma poważnych obrażeń.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Uber lepszy

Stare dziadki w Taksówkach polowa ledwo widzi nawet w okularach i niedosłyszy juz nie mówiąc o reakcji zwolnionej przez demencje starczą badania lekarskie i psychotesty wymagane do świadczenia transportu krajowego taksówką osobową powinni przechodzić w obecności komisji lekarskiej ,wówczas nie byloby możliwości przejscia ich za łapówki lub po znajomości. Połowa starszych panów zmieniłaby zawód i nie stwarzała więcej zagrożenia w ruchu…..a co za tym idzie zrobiliby miejsca młodym bezrobotnym a sami itak mają z czego życ bo większośc jest na emeryturach a mając ulgi pilnują swych stanowisk na postoju i praktycznie mieszkają w tych samochodach pod słupem…Często klienci wyrażają opinie… Czytaj więcej »

Wiadomo, młode złotówy idealne, stare złotówy do wyrzucenia.