Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Dream Team – oderwij się od ziemi

Dream Team – oderwij się od ziemi

1

Podwieszane koła, chusty, wiszące rury, aerial yoga, bungee fitness – właśnie taki jest nowy Dream Team. Jeśli klasyczne zajęcia fitness to dla Ciebie za mało, koniecznie weź udział w otwarciu nowej wersji klubu fitness przy ul. Traugutta. Sobota od godz. 11.30. Nie może Cię zabraknąć.

Wielki remont w Dream Team dobiegł końca. Przebudowane zostało niemalże całe wnętrze klubu: sala ćwiczeń, szatnie, a także recepcja. Dream Team zmienia się nie na lepsze, a na najlepsze tego typu centrum fitness w Polsce, a nawet w Europie.

– Powiększyliśmy salę zajęć o dodatkowych 20 metrów kwadratowych, podnieśliśmy jej wysokość o metr, zupełnie przearanżowaliśmy recepcję – wymienia Marcin Majchrzak, manager Dream Team. – Ale tym, co najlepsze pochwalimy się w sobotę, podczas wielkiego otwarcia. Możemy śmiało powiedzieć, że to jedyna szkoła na świecie wyposażona w tak nowoczesny sprzęt.

A będzie czym się chwalić. Przez osiem godzin pabianiczanie będą mieli okazję bezpłatnie korzystać z zajęć pokazowych Dream Team. Nie będą to zajęcia takie, jak wszystkie. Centrum fitness przy ul. Traugutta 9 wznosi swoją ofertę na totalnie wyższy poziom. Dosłownie.

– Będziemy najbardziej innowacyjną szkołą aerial nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Mamy najnowocześniejszy sprzęt, najlepszych instruktorów oraz niesłabnący od lat zapał – dodaje z uśmiechem manager Dream Team. – Ogranicza nas tylko sufit, choć też nie do końca, bo podczas remontu poszybował jeszcze wyżej.

Podczas sobotniego otwarcia czekają nas zajęcia z Aerial Yoga (tzw. yoga na hamakach), Aerial Silks (ćwiczenia na szarfie), Aerial Hoop (ćwiczenia na kole), Exotic Flow (nauka sexy tańca), Pole Dance (taniec na rurze), Swing Pole – Flying Pole (zajęcia na rurze zamontowanej jedynie na suficie), Bungee Fitness (zajęcia na specjalistycznej uprzęży), Fighting Girls (samoobrona) oraz Stretching (rozciąganie). Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną animacje oraz zabawy, a dla wszystkich bez względu na wiek konkursy z nagrodami. Sobotni pobyt w Dream Team umili zdrowy fit poczęstunek, który specjalnie na tę okazję przygotuje jedna z firm cateringowych.

– Dopiero w sobotę na Wielkim Otwarciu zaprezentujemy naszą największą niespodziankę i spełnienie naszych marzeń! O godzinie 13.45 zapraszamy na pokaz w wykonaniu instruktora Pawła Kułagi – półfinalisty programu Mam Talent oraz zwycięzcy Dutch Pole Sport Championship’16 na właśnie tym aerialowym przyrządzie – niespodziance. Gdy emocje już opadną po pokazie i prezentacji niespodzianki, wszyscy obecni będą mogli spróbować swoich sił na tajemniczym sprzęcie o godzinie 16.15 – opowiada manager Dream Team. – Sobota to także Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którą zamierzamy wesprzeć razem z gośćmi, którzy odwiedzą nas tego dnia – dodaje Marcin Majchrzak. – W naszym klubie dostępne będą puszki WOŚP. Przygotowaliśmy także ciekawe licytacje, min. karnety na nasze zajęcia oraz kursy.

Czym dokładnie są zajęcia typu aerial? To forma aktywności fizycznej, która dosłownie pozwala oderwać się od ziemi. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi zamontowanemu na suficie, uczestnicy będą mogli „pofruwać” na kołach, szarfach, a także na rurkach, które w wersji podstawowej zamontowane są do sufitu oraz do podłogi. Te w Dream Team będą miały nie tylko tryb statyczny, ale także obrotowy i swingujący – flying pole.

– Dzięki temu osiągniemy zupełnie nowe wyzwania, ale i totalnie inną aktywność fizyczną. Innowacją w naszym klubie jest to, że każde z urządzeń jest mobilne, co oznacza, że w chwili, gdy np. rury nie są używane, zostają automatycznie przesunięte tak, by uzyskać jak najwięcej przestrzeni chociażby dla kół, które wymagają miejsca oraz swobody ruchu – wyjaśnia pan Marcin. – Naszych instruktorów będzie można zobaczyć także poza Dream Team podczas np. plenerowych pokazów. Pozwoli nam na to specjalistyczna, mobilna mini scena.

Co ważne oferta Dream Team skierowana jest nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci. Właśnie z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć klub wyposażony jest np. w koła o mniejszej średnicy.

– Tak jak do tej pory będziemy prowadzić zajęcia z akrobatyki dla dzieci, w których jesteśmy specjalistami – dodaje manager klubu. – Ale rozszerzyliśmy naszą ofertę dla dzieciaków o kilka nowych propozycji.

To m.in. zajęcia ze street footballu, dedykowane dzieciom od 6 roku życia, dzięki którym zarówno chłopcy, jak i dziewczęta trenować będą triki piłkarskie pod czujnym i profesjonalnym okiem Piotra „Olo” Oleksika, wicemistrza świata i założyciela Łódzkiej Grupy Mekka Street oraz reprezentanta Polski w Street Soccer.

Nowością w Dream Team skierowaną wyłącznie dla kobiet są zajęcia Fighting Girls, za sprawą których żadna z ich uczestniczek nie będzie bała się sama przemieszczać po ulicach miast. Fihgting Girls to nic innego jak samoobrona połączona ze sztukami walki, ale i z ćwiczeniami typu cardio, które pozwolą na poprawę kondycji. Treningi prowadzone będą przez instruktora Michała Grabarczyka z Centrum Rozwoju Sportu oraz Krav Maga Pabianice GKMA.

– To tylko niektóre z naszych nowości, a zapewniam, że będzie ich naprawdę dużo. Mamy zamiar porwać naszych klubowiczów na zupełnie nowy poziom aktywności fizycznej. Zapraszam na sobotnie bezpłatne zajęcia, które będą namiastką tego, co na co dzień będzie dziać się w Dream Team.

Więcej szczegółów dotyczących sobotniego otwarcia znajdziecie na fanpage’u Dream Team oraz w specjalnie utworzonym z tej okazji wydarzeniu. Jeśli chcecie zapoznać się z grafikiem zajęć oraz instruktorami odwiedźcie stronę internetową klubu.

Wielkie Otwarcie Dream Team
sobota, 13 stycznia od godz. 11.30
ul. Traugutta 9
Pabianice

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Byłam na zajęciach… Remont na pewno nie jest skończony, tam wciąż tra wykańczanie i poprawianie. Szatnia jest jedna, koedukacyjna, z prysznicem z zasłonką. Recepcja to mega wysoki blat tuż na wejściu. Sala do ćwiczeń zbyt wielka nie jest, siedem-osiem osób na zajęciach i jest ciasnawo. A zdjęcie główne w artykule to chyba wizualizacja, jak docelowo ma/miało to wyglądać. Jeszcze trochę pracy DreamTeam ma.