Strona główna Aktualności Z miasta Można wygrać plac zabaw. Głosujmy!

Można wygrać plac zabaw. Głosujmy!

4
fot. Urząd Miejski w Pabianicach.

Jeszcze jedenaście dni można oddawać głosy za tym, aby w Pabianicach powstał plac zabaw ufundowany przez firmę Nivea. I chociaż nasze miasto plasuje się na razie poza pierwszą dziesiątką, nie jest przesądzone, kto zwycięży.

Miałby on znajdować się koło Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Ostatniej 15A. Właśnie tę lokalizację zaproponował magistrat, przystępując do konkursu (miejsce musiało spełniać wymogi regulaminowe – być ogrodzone, a równocześnie ogólnodostępne). Aby mali pabianiczanie mogli korzystać z nowego placu zabaw, trzeba się zmobilizować. O wygranej decyduje bowiem liczba głosów. SP nr 14 ma ich teraz 7243, zajmując tym samym 11 miejsce. Internetowe głosowanie w konkursie „Podwórko talentów Nivea” potrwa do 21 czerwca.

O taki sam plac zabaw walczy również Szkoła Podstawowa nr 15, która do rywalizacji przystąpiła z własnej inicjatywy. Do tej pory placówce udało się zebrać 1799 głosów, co daje jej 27 miejsce w rankingu.

Mieszkańcy Pabianic udowadniali już, że potrafią wygrywać. W poprzednich edycjach tego konkursu, dzięki dużej mobilizacji, dwa place zabaw od Nieva powstały na Bugaju (przy Szkole Podstawowej nr 3) oraz w centrum (koło SP nr 1).

4
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rozczarowana

Rychło w czas ten apel. Żeby wygrać podwórko musielibyśmy na dzień dobry nadrobić 8000 głosów do Olsztyna, który jest piąty czyli ostatni wygrywający w naszej kategorii. Ja oddawałam 4 głosy dziennie, ale dałam sobie spokój jak zobaczyłam, że ich przewaga rośnie ok. 500 głosami dziennie. Jak nie ma mobilizacji wszystkich od początku to możemy sobie pogwizdać, a nie wygrać podwórko!

NS

Dajcie linki do takich akcji w artykułach, bo ciężko się ich szuka na własną rękę a super usprawni to głosowanie! 🙂

:-(

A czyj to był pomysł, by zgłosić do konkursu drugą szkołę z tego samego miasta? Nikt nie pomyślał, że te dwie placówki będą dla siebie konkurencją i będą sobie nawzajem głosy wyrywać?

Jan

Zgadza się, nikt nie pomyślał