Strona główna Dzieje się Rozrywka Te hity usłyszymy na Dniach Pabianic 2018

Te hity usłyszymy na Dniach Pabianic 2018

1

Gwiazdami tegorocznych Dni Pabianic będą: Sylwia Grzeszczak i Happysad. Odsłony ich hitów w kanałach internetowych można liczyć w milionach.

O godz. 18.30 na scenie ma się pojawić Sylwia Grzeszczak. Wokalistka występowała już w Pabianicach w 2009 roku, ale wtedy dopiero zaczynała swoją karierę. Dziś jej utwory goszczą na listach przebojów i notują miliony odsłon na You Tube. Dla przykładu przebój „Tamta dziewczyna” ma 102 mln wyświetleń, a „Księżniczka” 42 mln odsłon.

Natomiast o 20.45 wystąpi zespół Happysad. Muzycy ze Skarżyska-Kamiennej również występowali na Dniach Powiatu – w 2012 roku. Od tamtego czasu zespół zdążył wydać 3 płyty, z których pochodzą takie utwory jak:

Zespół ma na koncie oczywiście kilka hitów z pierwszych płyt. To bez wątpienia:

Na koniec imprezy wystąpi DJ Nina Suerte. Koncerty zakończą się przed północą.

– Zwracamy się do mieszkańców Pabianic z prośbą o wyrozumiałość i akceptację naszych działań. Dłuższa impreza jest spowodowana występem DJ Niny Suerte, któremu będą towarzyszyły strzelające lasery. Nie byłby on ciekawy i widowiskowy, gdybyśmy zorganizowali go w czasie, kiedy nie byłoby całkiem ciemno. Mamy nadzieję, że pabianiczanie to zrozumieją, za co już teraz dziękujemy – mówi Maria Wrzos – Meus, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, który jest organizatorem imprezy.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tamta dziewczyna mieszka parę myśli stąd… 🙂