Strona główna Na sygnale Wypadki Kierowca Fiata nie żyje

Kierowca Fiata nie żyje

0

39-letni kierowca Fiata Uno zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło dziś po godzinie 16.00 w Konstantynowie Łódzkim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że Fiat jechał drogą krajową nr 71 od strony Aleksandrowa Łódzkiego i z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka Renault. Renault podróżowała czteroosobowa rodzina.

Na miejscu pierwsi byli strażacy z OSP Uniejów. – Wracali do swojej jednostki i najechali na wypadek. W momencie naszego przybycia reanimowali jednego z poszkodowanych – informują druhowie z OSP Konstantynów. – Nasze pierwsze działania polegały na pomocy w reanimacji poszkodowanego mężczyzny oraz udzieleniu pierwszej pomocy pozostałym czterem osobom poszkodowanym, aż do momentu przybycia Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Niestety, 39 letniego kierowcy Fiata pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji nie udało się uratować. 4-osobowa rodzina podróżująca Renault została przewieziona do łódzkiego szpitala. 43-letnia kobieta oraz jej 9-letni syn mają obrażenia kończyn.

Droga krajowa przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczała ślady mające wyjaśnić przyczyny śmiertelnego wypadku. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają pabianiccy policjanci pod nadzorem prokuratury.

fot. Policja

REKLAMA
Poprzedni artykułCzy zaśpiewają „We are the champions”?
Następny artykułPoseł mobilizował przed wyborami