Strona główna Aktualności Polityka Poseł mobilizował przed wyborami

Poseł mobilizował przed wyborami

5

Marcin Mastalerek z Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z lokalnymi działaczami. Partia zwiera szyki przed wyborami.

– Wszystkie ręce na pokład, wszyscy muszą pracować – mówił poseł podczas sobotniego spotkania. – Każdy powinien walczyć o odsunięcie PO i PSL od władzy. To niebezpieczna ekipa.

Mastalerek był u nas pod koniec czerwca zaraz po ujawnieniu tzw. afery taśmowej (WIĘCEJ). Sobotnia wizyta to kontynuacja tego spotkania. – Afera została zamieciona pod dywan przez media. Udało się to dzięki nachalnej propagandzie sukcesu, bo Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej. Nie przeceniajmy tego sukcesu, bo wmówiono Polakom, że Tusk jest wielkim politykiem. On po prostu uciekł.

Dostało się też nowej premier Ewie Kopacz, która jak twierdzi Mastalerek całą swoją karierę polityczną zawdzięcza Tuskowi. – Nie może być takiej sytuacji, że nie będziemy jej rozliczać, bo jest kobietą. Było wielkie oburzenie jak Adam Hofman powiedział, że Kopacz jest dwa poziomy pod Jarosławem Kaczyńskim. Ja powiem więcej, jest trzy poziomy polityczne pod nim.  Ale jak radny Mędrzak obraził Joannę Kopcińską, kandydatkę na prezydenta Łodzi, Ewa Kopacz nie zareagowała.

Poseł dał działaczom do zrozumienia, że muszą walczyć o każdego wyborcę, bo media stoją po stronie koalicji PO-PSL. – Proszę każdego, żeby się zaangażował – mówił parlamentarzysta.

Na spotkaniu obecny był kandydat do sejmiki wojewódzkiego Piotr Adamczyk, kandydat na prezydenta Pabianic Krzysztof Ciebiada oraz kandydaci do rad m.in. Włodzimierz Stanek, Waldemar Flajszer, Maciej Łuczak i Dariusz Wypych.

W poniedziałek działacze PiS będą rozdawać gazetki informacyjne.

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Biedaki. Jacy oni pokrzywdzeni. Wszyscy im robią krzywdę. Nikt nie docenia, że to oni są najmądrzejsi.

Nie no najmądrzejsi to już nami rządzą PO + BSR i dzięki ich rządom Pabianice są drugim najbiedniejszym miastem w Polsce. Tak trzymać PO-BSR. Obojętnie na kogo byle nie na PO i BSR. Oni już pokazali co potrafią.

Proponuję żarliwą modlitwę. Na pewno pomoże!

Że niby Ciebiada z Wypychem mają uratować Pabianice??? Potop zastąpić pożarem? To ja już wolę jakiegoś totalnie niezależnego kandydata.

No ja właśnie jestem za taką osobą która do tej pory nie była zbyt znana . Liczę że takie osoby są w stanie coś zrobić dobrego dla naszego miasta. Rządy 7 letnie PO doprowadziły do sprzedania Pabianic, doprowadzili że jest najbiedniejszym miastem w Polsce tłumacząc się ciągle szpitalem, brak jest również jakichkolwiek ciekawych imprez w naszym mieście. Uważam, że nowe twarze nowe osoby będą inaczej patrzyły na wiele spraw i będą potrafiły dużo zmienić. Ci co ciągle mówili ile to oni nie zrobią i tych których już doskonale znamy nie mają szans- to sami oszuści.