Strona główna Na sygnale Karetka stanęła w błocie. Interweniowali strażacy

Karetka stanęła w błocie. Interweniowali strażacy

6
W czwartek wieczorem pilne wezwanie otrzymali strażacy z OSP Orpelów. Załoga karetki pogotowia potrzebowała pomocy. 

Syreny w strażnicy w Orpelowie zawyły po godzinie 21.20. Druhowie zostali zadysponowani do Poleszyna (to sąsiednia wieś na krańcach powiatu). Tam karetka utknęła na błotnistej drodze wjeżdżając jednym kołem do rowu. W ambulansie była pacjentka w zaawansowanej ciąży. Potrzebna była pilna pomoc.

Druhowie wyjechali do akcji gaśniczym Volvo. Na miejscu podpięli karetkę linką do wozu strażackiego i w kilka minut wydobyli pojazd z błota. Druhowie o godz. 22.00 wrócili do bazy, a zespół ratownictwa medycznego z pacjentką pojechał do szpitala.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo dla strażaków😄😄!!!!!

Robią dobra robotę u nas ✌️

Ktoś powinien tutaj ponieść konsekwencje również finansowe. Za takie utrzymanie drogi przez co mogła stać się tragedia dla matki i dziecka ktoś musi zapłacić. Strażacy na szczęście zawsze gotowi ale czas dojazdu to zawsze czas którego mogło zabraknąć .

Tylko, że ta osp sobie sama wyjechała nie informując o tym dyżurnego z PSP i dopiero jak usłyszeli na radiu, że inna jednostka została zadysponowana do tego zdarzenia to wtedy się odezwali na radiu!!! Wyjazd samowolny sobie jednostka zrobiła….

Idź proszę na stronę Facebook tej innej jednostki i przeczytaj co napisali. Zero pojęcia = napisze komentarz, co za czasy…

Akurat wiem co i jak sytuacja wyglądała i oni co innego sobie napisali na stronie fb aby tak było, że PSP ich zadysponowało. Akurat wiem jak ta sytuacja wyglądała…