Strona główna Na sygnale Wypadki Kamper roztrzaskany na S14

Kamper roztrzaskany na S14

3
fot. OSP Chechło

Do groźnego wypadku doszło w środę na trasie S14 na 69. kilometrze drogi.

Tam przed godz. 16.00 na pasie w stronę Łodzi zderzył się kamper z ciężarową Scanią. Kobieta podróżująca kamperem została zabrana do szpitala. Ruch odbywał się lewym pasem. Na miejscu działali m.in. strażacy z JRG i OSP Chechło.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułWidzew przyjechał i zrobił swoje (ZDJĘCIA)
Następny artykułPotrąciła 17-latkę i uciekła. Poszukuje ją policja
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie Przemku, czy wiadomo coś o okolicznościach zdarzenia? Kamper wjechał w ciężarówkę, czy ciężarówka w kampera? Czy któryś z kierowców stracił panowanie nad pojazdem (zasłabnięcie, pęknięta opona, itp.), czy próbował wymusić pierwszeństwo (zmiana pasa)? Jak poważnych obrażeń doznała kobieta, która została zabrana do szpitala?

Panie Przemku, a dostał Pan mandat od policji że stoi Pan tam gdzie nie powinien Pan być (droga ekspresowa)?

Linia ciągła po prawej stronie, którą widać na zdjęciu oznacza wydzielenie pobocza. Niestety oznacza to również, że nie można ani tym pasem jechać ani nie można się na nim zatrzymać. Linia jest po to by poruszały się nią domyślnie pojazdy ratunkowe albo obsługa drogi, które muszą posiadać zezwolenie na użycie świateł dla pojazdu uprzywilejowanego bądź zezwolenie na zajęcie pasa do prac. Niedozwolone zatrzymanie na takim pasie jest bezpośrednią przyczyną zdarzenia. Lini ciągłej nikt tam nie namalował bez powodu. A jeżeli tego powodu nie widzicie, to proszę obejrzeć zdjęcia do czego może doprowadzić niedozwolone zatrzymanie.