Strona główna Aktualności „Jesteście super”

„Jesteście super”

0

Posypała się lawina pozytywnych komentarzy po poniedziałkowej akcji strażaków na ul. Zamkowej. Ratownicy wynieśli psa z płonącego mieszkania. 

W poniedziałek o godz. 14.30 cztery zastępy straży pożarnej popędziły do pożaru mieszkania w kamienicy przy ul. Zamkowej 24. Gdy dotarli na miejsce z okien wydobywał się czarny dym. Ratownicy wbiegli na drugie piętro, wyważyli drzwi i rozpoczęli akcję gaśniczą. W jednym z okien było widać już płomienie.

W trakcie gaszenia pożaru przeszukane zostały wszystkie pomieszczenia. W jednym z nich strażak zauważył białego kundelka. Pies był już mocno podtruty tlenkiem węgla. Został wyniesiony z mieszkania w prześcieradle. Strażacy podali mu tlen i wodę. Przeżył.

Akcję strażaków opisaliśmy w poniedziałek na EPAinfo. Po artykułem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy od Czytelników.

„Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt”… Wspaniała, wzruszająca postawa Strażaków. Aż się łza w oku kręci. Ratowali tego pieska jak człowieka. Są nie tylko odważni, ale mają naprawdę wielkie serca.

 

Brawo za uratowanie psa ❤❤❤ jesteście Super

Przyczyną pożaru było zwarcie w telewizorze. Straty oszacowano na 40 tysięcy złotych. W tym samym mieszkaniu paliło się już w czerwcu 2016 roku. Wtedy straty oszacowano na 50 tys. złotych. Jako przyczynę pożaru przyjęto zwarcie instalacji elektrycznej – najprawdopodobniej w piecu C.O.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments