Strona główna Aktualności Z miasta Jest nowy kierownik Lewitynu

Jest nowy kierownik Lewitynu

9
Rafał Górny (w żółtej koszulce) podczas meczu miasto vs. powiat

Dotychczasowym kierownikiem obiektu były Jerzy Janio, ale odszedł na emeryturę. 

Jego miejsce w ramach awansu wewnętrznego zajął Rafał Górny, jak dotąd menadżer sportu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Jak poinformował Piotr Adamski, dyrektor MOSiR, Górny będzie na razie pełnił obowiązki kierownika, ale dostanie podwyżkę.

– Ma wyznaczony zakres obowiązków. Jeśli się sprawdzi, zostanie na stanowisku – tłumaczy Adamski.

W związku z „okresem próbnym” dla nowego kierownika, dyrektor nie szuka na razie pracownika na stanowisko menadżera sportu.

Rafał Górny ma 30 lat, a od około 5 pracuje w MOSiR. Reprezentuje miasto podczas towarzyskich meczów piłki nożnej przeciwko przedstawicielom instytucji powiatowych. Organizuje ligę bilardową w Pabianicach. Jest synem Krzysztofa Górnego, byłego radnego miejskiego z Bloku Samorządowego Razem, do którego należy też dyrektor Adamski i prezydent Grzegorz Mackiewicz. Krzysztof Górny jest kierownikiem Działu Marketingu Dystrybucji Opału i Obsługi Spółki w miejskiej ciepłowni. Tam też pracuje jego córka.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dopisek o tym, kto jest czyim synem i gdzie pracuje pół rodziny wywoła burze. 😛

Panie Jach ale to żadna sensacja. Mafia z BSR przecież od lat obstawia stołki w całym mieście. Ciekawe jak nazwa się na zbliżające sie wybory? Znowu zmiana szyldu byle zostać przy korycie?

Artykuł niekompletny! Brak informacji gdzie pracuje małżonka seniora Górnego.

Prawda jest taka, że tylko BSR ma fachowe kadry. Wlaźlak – ZEC na plusie, Adamski – MOSiR rozkwita, Habura – MZK na dużym plusie, Mackiewicz – miasto ruszyło do przodu z kopyta. BSR powinno wstawić jeszcze swoich do PCM i do ZWiK bo tam coraz gorzej.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów 🙂

Darek K.: Ale Prima Aprilis stary był 1 kwietnia : )))) Fachowo to oni golą miasto i pabianiczan. Nie ma roku bez podwyżki, a o rozkwitających firmach typu najgorszy w województwie basen czy rozp… tabor autobusowy nie będziemy dyskutować, bo nie ma o czym… Miasto ruszyło do przodu????? Byłeś ostatnio u psychiatry????

Likaon skoro nic ci się tu nie podoba to wyjedź z miasta.
Antoni szuka nowego Misia to może masz szansę wazelinko.

No cóż, kolejni „sami swoi nie na swoim”.

… sami swoi, żona kierownik, córcia kierownik, syn kierownik a kto następny w rodzinie na kierownika… Parcie na szkło. I wszystko w temacie. Jedno jest pewne pogratulowac

Trzymam kciuki Rafał. Liczę na zmiany na lepsze.