Strona główna Aktualności Z miasta Jest data otwarcia szkutni

Jest data otwarcia szkutni

8
Inwestycja, która budziła wiele wątpliwości licznych mieszkańców, zostanie otwarta 23 września. Swoją siedzibę będzie tam miał Pabianicki Klub Sportów Wodnych oraz harcerze z retmanatu naszego hufca ZHP. MOSiR będzie miał tam również magazyn na sprzęt wodny.

Budowa tzw. Centrum Sportów Wodnych kosztowała 4 748 080 złotych. Inwestycja miała być gotowa już pod koniec minionego roku. Tymczasem prezydent Grzegorz Mackiewicz poinformował w wywiadzie dla EPAinfo, że oficjalne otwarcie tego obiektu nastąpi 23 września. Jak mówił, koszt budowy powinien się zbilansować, bowiem sprzedana będzie siedziba PKSW przy Myśliwskiej (cena wywoławcza to 2 mln złotych) oraz stara szkutnia przy ul. Konstantynowskiej.
Czy pomimo kontrowersji dotyczących budowy tej inwestycji prezydent zdecydowałby się ponownie na realizację tego przedsięwzięcia?

Odpowiedzi możemy posłuchać w wywiadzie na You Tube (od 14:28):

 

REKLAMA
Poprzedni artykułKradziony rower sprzedał w lombardzie. Pieniądze wydał na alkohol
Następny artykułPolicja zachęca do pracy w tej formacji. Najbliższy nabór zaplanowano na 23 sierpnia
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdzie zniknął wywiad z Grzesiem ?

To się nazywa „przesrać” pieniądze podatników. Ciekaw jestem czy ze Swoich pieniędzy by dołożyli na ten obiekt, który będzie wykorzystany max 3 – 4 msc w roku.

Być może czas pokaże, że budowa szkutni miała sens, ale póki co wydaje się ona równie bezsensowna jak budowa w Pabianicach górskiego schroniska, toru wyścigowego F1 albo stacji kosmicznej.

No na pewno byłby spoko, 5 baniek na szkutnię, szpital ledwo zipi , kolejki do specjalistów jak h..j. A władza stawia sobie hangar za 5 baniek na sprzęt z lewityna i remonty swoich prywatnych łodzi i motorówek. Ku…wa wstyd.

Ile będzie kosztowało przechowywanie prywatnych łodzi poza sezonem i czy jest jeszcze miejsce , oczywiście może być to w formie konserwacji, naprawy , wymiany osprzętu łodzi od listopada do kwietnia.

A co z drogą przy lewitynie? Rozjechana I zostawiona w stanie nie do użytku…

Panie Jach, zapomniał Pan dodać te skromne 10% dla wykonawcy

Screenshot_2023-07-24-05-05-46-826_com.android.chrome.jpg