Strona główna Aktualności Z miasta Policja zachęca do pracy w tej formacji. Najbliższy nabór zaplanowano na 23...

Policja zachęca do pracy w tej formacji. Najbliższy nabór zaplanowano na 23 sierpnia

30
17 lipca do garnizonu łódzkiego przyjęto 45 nowych funkcjonariuszy (12 kobiet i 33 mężczyzn). Czworo z nich po szkoleniu podstawowym rozpocznie służbę w pabianickiej komendzie. Na rok 2023 zaplanowano jeszcze trzy terminy przyjęć, najbliższy już 23 sierpnia.

Policja informuje, że cały czas można składać dokumenty do służby w tej formacji mundurowej. Mile widziane są przede wszystkim osoby cechujące się odpornością na stres, wysportowane, a także ambitne, które chcą się realizować i rozwijać. Jak zaznaczają policjanci, pożądanym od kandydatów jest także chęć niesienia pomocy i służby dla społeczeństwa.
W tym roku zaplanowano jeszcze 3 terminy przyjęć:
• 23 sierpnia 2023 roku,
• 27 października 2023 roku,
• 28 grudnia 2023 roku.

W czwartek 20 lipca 2023 roku w godz. 09.00-15.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Doborowy czwartek to możliwość spotkania się z nami i porozmawiania na temat doboru do służby w Policji i procesu rekrutacji – zachęca sierż. sztab. Agnieszka Jachimek z KPP Pabianice. – Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedyś kandydatów było multum ale była możliwość emerytury po 15 latach w wysokosci 40% uposazenia a obecnie 25 lat.
Kto to wytrzyma a mlodzi kalkuluja i do sluzby sie nie garna.
Nawet w posrednikach policja sie oglasza a to juz o czyms swiadczy.

Młodzi nie chcą zawieść rodziców. Weź później spójrz w oczy matce i powiedz, że zostałeś kundlem na gwizdnięcie.

Ty, zanim zdołaleś spojrzeć matce w oczy, to już zdąrzyłeś ją zawieść. Swoimi narodzinami.

Dobry piesek.

Ale kadzisz i włazisz w ciemne miejsce z tyłu, swojemu guru. Jak nie wiesz o co chodzi, to zobacz co znaczy po kaszubsku określenie PIES!!! Polecam to również innym, którzy myślą że są oryginalni nazywając tak funkcjonariuszy policji.

No jak jest pies po kaszubsku?

Zastanowiłbym się nad takimi ocenami w kontekście tego , co przeżyła dziewczyna w szpitalu po zażyciu tabletki wczesnoporonnej . Jak wtedy zachowali się policjanci ?

Zastanawiaj się.

Mniej tvn,bo ci kompletnie mózg się zlasuje.Historyjka wymyślona pod takich naiwniaków.Wyłącz tvn,włącz myślenie.

Jasne – włącz tfałpe

zaraz będą brali Ukraińców , ten sam problem jest we wszystkich służbach mundurowych . Od policji po więziennictwo

Zobaczymy w marcu 2024 liczbę wakatów.
Bo coraz gorzej to wygląda a kandydatów coraz mniej.

Podstawą w tego typu pracy jest brak szacunku do samego siebie.

słyszałam że w ramach oszczędności prądu policja po zdaniu czajników ma w następnej kolejności mieć wymienione paralizatory na pokrzywy! czy to prawda?

A pistolety na korkowce

Wstępnie miał być rozpisany przetarg na pistolety na wodę. Ale jak zwik podniósł ceny to temat przepadł… Ale do rozgramiania manifestacji nadal najlepszy jest patyk z kupą!

Wstyd przed rodzinom. U mas jeden zabronił rozmów w czasie spotkń rodzinnych bo był wyśmiewany i chcieliśmy by w masce siedział.

Ty byś nawet formularza o pracę nie wypełnił,bo pisać nie umiesz,więc o czym ta mowa.

Nie jestem policjantem ale jak czytam te komentarze to żal mi się Was robi, bo jak coś się dzieje albo coś wam ukradną to pierwsi lecicie na skargę. Zawód jak każdy inny tyle że z braku zainteresowania przyjmują osoby które normalnie by w życiu nie przeszły psychotestów.

Tacy co najgłośniej krzyczą to najszybciej dzwonią po policję.
Było tak jest i będzie.

Popieram Twoje zdanie, co może zrobić policjant gdy nic nie może,więc po co się narażać. Prosty przykład w Tvn z panią doktor i córką prawniczką, obelgi do policjantów i co i gówno. Policjant zatrzyma prokurator wypuści. Więc żaden normalny i wykształcony człowiek nie pójdzie do pracy w tej formacji, za czasów mojej młodości za zrzucenie czapki policjantowi nie milicjantowi, można było wyłapać do 12 lat, a było to całkiem nie dawno.

Prokuratorzy to jeszcze nie tak często wypuszczają. Ale jak nazwać wyrok, jaki wydała ,, NAJWYŻSZA KASTA” czyli ,,NIEZAWISŁY SĄD”, na nieuleczalnie chorą psychicznie babę, będącą twarzą oPOzycji, która wiele razy uderzała kijem policjanta na służbie? ,, Sprawiedliwy ” wyrok brzmi: 300zł. grzywny, oraz 500zł.zadośćuczynienia dla policjanta. Komentarz jest jeden, to się w pale nie mieści.

Nie wiem czemu, ale coraz więcej ludzi ma negatywne podejście do policji. Sami policjanci nie chcą mówić czym się zajmują, bo boją się reakcji drugiej osoby.

Kurczę, faktycznie nie wiadomo czemu tak jest. Przecież policjanci swoim zachowaniem nie dają żadnych argumentów by nimi gardzić.

Nie coraz więcej. Najzwyczajniej, każdy patol, który lubi „mijać się z prawem” od przepisów ruchu drogowego, po kradzieże, pijaństwo, lub dewastowanie czyjegoś mienia ma większą możliwość wyrażenia swojego patolstwa, które dotrze do większej ilości ludzi. Kiedyś tatuowali sobie „jeb** MO, co widziała niewielka liczba osób, teraz dostają 500 plus i w ćpuńskim widzie mogą napisać komentarz w internecie.

Dopóki ten kojak od granatnika bedzie na gorze to wielu nie przyjdzie

Poza tym troszkę seksistowskie zdjęcie 🤣
Może jakis pies na baby pójdzie na psa dzięki niemu.
W końcu można nieźle zarobić. Weekendy w willi na Żoliborzu albo pod pomnikiem schodów do nieba i 300% na waciki…
Czajniki ucichną za rok to będzie ok, do tej pory kubki termiczne, termosy i do przodu 😁

Last edited 2 miesięcy temu by Sierżant Klamka

Trzeba być chorym psychicznie by służyć jako reżimowy piesek. Precz!

Trzeba być chorym psychicznie żeby pisać takie głupoty!!!!

Trzeba być chorym psychicznie, żeby, jak ty, popierać proputinowskich nazistów z Konfederacji.