Strona główna Styl życia Jedna wizyta – wszystkie zakupy. Już 10 września otwarcie PTAK MARKET w...

Jedna wizyta – wszystkie zakupy. Już 10 września otwarcie PTAK MARKET w Mieście Mody Ptak

0
Codzienne zakupy jeszcze nie były tak wygodne. 10 września w Mieście Mody Ptak w Rzgowie otworzy się PTAK MARKET. W nowym kompleksie sklepów znajdą się Lidl, Media Expert, Rossmann i Pepco. Wkrótce dołączy do nich salon obuwia DEICHMANN.

Dzięki nowym sklepom na terenie Miasta Mody Ptak klienci, podczas jednej wizyty, będą mogli zrobić kompleksowe zakupy: dla siebie, rodziny i domu.

Wizyta w PTAK MARKET pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Poszczególne sklepy znajdują się blisko siebie, a przestronny parking pozwoli każdemu szybko znaleźć wygodne miejsce dla auta – wyjaśnia Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa Miasta Mody Ptak. – Sklepy tworzące PTAK MARKET zostały dobrane tak, aby umożliwić klientom zrobienie wszechstronnych zakupów: uzupełnić zapasy w lodówce, dokupić brakujące detergenty i kosmetyki, czy też odświeżyć niewielkim kosztem wystrój domu dzięki nowym tekstyliom. Ponadto warto pamiętać, że tuż obok PTAK MARKETU znajdują się: Ptak Outlet oferujący produkty ponad 100 światowych marek w fabrycznych cenach i Galeria Ptak Moda – największy w Polsce sklep detaliczny z odzieżą damską.

Lidl w PTAK MARKET będzie jedynym sklepem sieci w promieniu kilkunastu kilometrów. Znajdzie się w nim lubiana przez klientów piekarnia Chrupiące z pieca i ryneczek ze świeżymi owocami i warzywami. W nowym sklepie dostępne będą również artykuły przemysłowe oraz tekstylia. Sklep PEPCO zaoferuje klientom bogaty wybór odzieży, a także szeroką gamę modnych dodatków oraz zabawek. Ponadto w jego asortymencie znajdą się tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne.

Oferta sklepu Media Expert, w PTAK MARKET uwzględni między innymi telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD. – Z okazji otwarcia elektromarket Media Expert szykuje dla klientów specjalne oferty. Tego dnia będzie on czynny już od godz. 7:00 rano – dodaje Iwona Buchcic.

W drogerii Rossmann klienci znajdą szeroką gamę produktów kosmetycznych i higienicznych, chemię gospodarczą, akcesoria dla domu oraz karmy dla zwierząt. Z kolei salon DEICHMANN w PTAK MARKET wyróżni niestandardowa aranżacja działu sportowego – w tej sekcji będzie dominować ciemna, elegancka kolorystyka, na którą zdecydowano się nie tylko w przypadku mebli, ale również na podłodze i suficie. Całość ma na celu podkreślenie ważnej części oferty sieci sklepów DEICHMANN, jaką są markowe buty sportowe.

Sklepy znajdujące się w PTAK MARKET będą otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00. Dłużej będzie czynny sklep Lidl – tu klienci zrobią zakupy w godzinach 6:00 – 22:00 (poniedziałek – sobota), a w niedziele handlowe w godzinach 9:00 – 19:00. PTAK MARKET znajduje się przy ul. Kusocińskiego 22, za budynkiem Ptak Outlet, po lewej stronie Galerii Ptak Moda.

O Mieście Mody Ptak

Miasto Mody Ptak to wyjątkowe w skali kraju połączenie obiektów zaspokajających wszechstronne potrzeby klientów. Oprócz nowo otwartego PTAK MARKETU tworzą je: Centrum Hurtowe Ptak – największe w Europie centrum sprzedaży hurtowej, Ptak Outlet – największe centrum outletowe w kraju, oferujące produkty ponad 100 światowych marek
w fabrycznych cenach, Galeria Ptak Moda – największy w Polsce sklep detaliczny z odzieżą damską, Candy Park – park dmuchańców dla dzieci. Wiosną 2021 roku dołączy do nich Mandoria Miasto Przygód – całoroczny tematyczny park rozrywki stylizowany na renesansowe miasto handlowe.

Miasto Mody Ptak znajduje się w Rzgowie przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drodze ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Kompleks nawiązuje do architektury przemysłowej XIX-wiecznej Łodzi.

REKLAMA