Strona główna Aktualności Polityka Jaksa rzucił wyzwanie Gryglewskiemu

Jaksa rzucił wyzwanie Gryglewskiemu

25

Kandydat na prezydenta Pabianic wyzwał na pojedynek swojego rywala.

Arkadiusz Jaksa zorganizował dziś przed SDH krótką konferencję prasową, na której rzucił wyzwanie sportowe swojemu konkurentowi w walce o stołek prezydencki, Markowi Gryglewskiemu. – Wiem, że Marek jest mocno związany ze sportem, dlatego zapraszam do udziału w turnieju siatkówki, który organizujemy w przyszłą niedzielę – mówił Jaksa.

Po konferencji działacze Platformy Obywatelskiej zorganizowali happening z okazji Światowego Dnia Demokracji. Rozdawali przechodniom naklejki z napisem „Demokracja. To lubię” oraz zachęcali do wzięcia udziału w wyborach samorządowych. – Jesteśmy za społeczeństwem obywatelskim, które jest żywe, aktywne i zintegrowane wewnętrznie – tłumaczył kandydat PO na prezydenta. – Chcemy razem z mieszkańcami podejmować decyzje i brać udział w życiu miasta.

Więcej o turnieju siatkówki.

***

Dziś o godz. 21.30 otrzymaliśmy oświadczenie, w którym Marek Gryglewski potwierdza przyjęcie wyzwania. – Przygotuję drużynę marzeń składającą się z amatorów siatkówki którzy pod moją komendą zaprezentują najwyższy kunszt siatkarski i dobrą zabawę – napisał w oświadczeniu.

 

REKLAMA
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A czy Pan Stencel to nie był wtedy w czasie pracy. Czy udział w konferencjach PO jest w zakresie obowiązków pana pełnonocnika od sportu. Czy miał odliczone za zmarnowaną godzinę ?

Witam, ażeby zaoszczędzić pozostałym domysłów i analizy informuję, że „nie byłem wtedy w czasie pracy”. Pozostałych wpisów nie będę komentował. Pozdrawiam. Łukasz Stencel.

oj jaka butność. to wyborcy Pana wybrali i należy im sie odpowiedź na każde pytanie

@x – jacy wyborcy? przegrał konkurs z włodarczewskim i wierchuszka partyjna wsadziła go na stołek

Gościu w godzinach pracy pier…i sobie kocopoły na konferencji z jaksą. Normalnie jutro piszę pismo do Inspekcji Pracy. To są jakieś jaja. Facet zamiast pracować to marnuje 2 godziny za naszą kasę podatników. I to pod urzędem miasta. A co na to Dychto ? Pracownik ma w dupie robotę i w politykę się bawi.

A o której godzinie była ta konferencja dzisiaj ?

kadrowy poszlo na koszykarki z jego pensji 🙂 Co oni wogole soba prezentuja? Rozdaja naklejki! wow juz lece na was zaglosowac. Poki co wybieram pana Stanka, chociaz rozdaje kamizelki to informuje w szczytnym celu bo pozniej jak kogos zlapia poza miastem bez odblasku to bedzie plakal. A dzieki niemu wiem ze sie prawo zmienilo.

Pan Stanek, który wszystko robi pod publike przed obiektywami?

robi dobrze swa robote bys o nim sie dowiedzial 🙂

Oj widać, że POpaprańcy nie śpią. Boją się Stanka. Panie Stanek. trzymam kciuki za pana. A Stencel robiący konferencje polityczne w czasie pracy !!! Nie ma widać nic do roboty. Gość od niczego a 3000 bierze.

PO- jeszcze większa butność niż dotychczasz
PIS- wojna polsko-polska

nie ma zbytnio na kogo głosować

wole wojowac niz byc klamca i oszustem taki juz los

zapraszam na Ukraine

pod publike 🙂

Pytanie do Pana Jaksy – w redakcji ABW też byliście za demokracją?

to w jakim czasie to bylo ? zwolnienie lekarskie? urlop ? dzien wolny? wagary?

Pan Jaksa to niech się nie czepia Marka, bo mu chłop dokopie. Może miałby szanse co najwyżej w konkurencji „zakup donic”!

dokopie mu również w wyborach!

jako obywatel tego miasta obstawiam tak:
Dychto i Stanek na równe szanse (ze wskazaniem na … Stanka )
Mackiewicz i Jaksa walczą o 3 miejsce
Gryglewski na miejscu 4
………………………………
………………………………
Koczur i inne postaci.

śledząc komentarze w internecie to Dychto już jest przegrany

a skąd wiadomo ze Stanek startuje w wyborach, było juz oficjalne info?

Jaksa to wogole nie jest juz bardziej związany z łodzią? co on tu robi?

panie xxxx ufaj dalej donaldowi i jego Kopaczom a bedziesz w sandalach chodzil 🙂

nie będę głosował na PO 🙂

Spokojnie spokojnie przeydentem bedzie pan Stanek 🙂 a polskie nazwiska jak kruyyuuger i stencel zrobia dziwna mine i przejda do innej partii

Pan Jaksa biega od lat …a nagle przed wyborami wspomaga szczytny cel ! jakie to szlachetne …obrzydliwe i interesowne !!!!