Strona główna Aktualności Polityka Świat stanął na głowie. Dychto na Facebook’u

Świat stanął na głowie. Dychto na Facebook’u

14

Sztab wyborczy prezydenta Zbigniewa Dychto zaczął prężnie działać. Komitet wyborczy ma nawet swój fanpage na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Niestety, skutek jest fatalny.

W ciągu tygodnia powstały dwie strony KWW Bezpartyjny POPIS Zbigniewa Dychto. Dlaczego dwie? Ktoś, kto wziął się za promocję prezydenta w mediach społecznościowych nie ma o tym zielonego pojęcia. Na stronach nie ma ustawionego zdjęcia profilowego i w tle, a jedyną informacją jest zadanie „Jesteśmy bezpartyjni”.

Na jedną ze stron wrzucona została relacja zdjęciowa z amerykańskiego festiwalu. Niestety, zdjęcia są fatalnej jakości, a i prezydent nie prezentuje się na nich najlepiej. Dodatkowo, każde zdjęcie wstawione zostało jako osobny post, a nie jako galeria zdjęciowa. Przez ten zabieg, osobom które lubią ten fanpage, wyskoczyło na tablicy kilkanaście różnych postów ze zdjęciami Dychto. To zwykły spam. Ponadto jeden z filmików obrócony jest o 90 stopni.

Jeszcze przed wakacjami swój prywatny profil na Facebook’u założył wiceprezydent Grzegorz Mackiewicz, również kandydat na prezydenta. Jednak o ponad 20 lat młodszemu zastępcy pojawienie się na „fejsie” przyszło bardziej naturalnie.

REKLAMA
Poprzedni artykuł18-latek połknął „dilerki”
Następny artykułJaksa rzucił wyzwanie Gryglewskiemu
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Strona komitetu na Facebooku jest tak profesjonalna jak rządzenie miastem w wykonaniu prezydenta Dychto.

Fanpage Antoniego ma za to 125 lajków (od pół roku) a biedak nawet kasę zapłacił fb za promowanie. Mam nadzieję, że właśnie 125 (w sumie) głosów dostaniecie w wyborach. Razem z Panem K.

Jaka matka taki syn tyle na temat tej rodziny. Wczoraj w PO dziś Solidarna Polska a jutro ?
Napisz coś sam na facebook a nie tylko linki od mamusi wstawiasz.

Chciałbym oświadczyć, że nie jestem i nigdy nie byłem członkiem Solidarnej Polski. Należę do Polski Razem Jarosława Gowina, gdzie pełnię funkcję pełnomocnika w województwie łódzkim.

Widzę, że wchodzi Pan w kwestie rodzinne – to typowe jak nie ma się prawdziwych argumentów. Wtedy zaczyna się mówienie mamach, dziadkach i tak dalej.

No to przepraszam.
Ktoś kiedyś powiedział „jest Pan zerem ” ale nie wiem kto do kogo 🙁

Antoni kiedyś jak był na stażu w urzędzie miasta to nagrywał (bez zgody) jak urzędniczki rozmawiały o kiszeniu ogórków. Potem mamusia pisała artykuł na ten temat. Ciekawie zaczynał zatem Antoine. Od kablowania …

Jeśli to prawda to pluskwa z niego nie człowiek.

Haha. Oczywiście – cały jestem oblepiony pluskwami. 😉 Naprawdę, proszę używać rzeczowych argumentów zamiast żenujących, ale jak się ich nie ma to się orze jak się może.

Swoją drogą nie rozumień docinków pod moim adresem – przecież nie jestem ani radnym ani urzędnikiem tylko działaczem partyjnym i prostym studentem.

Nie wiem, jaki może być cel hejtowania mnie. W ogóle to: „szczyt zera to nie mieć hejtera”. Także jestem w lepszym położeniu niż Pan pisał. 😉

Rozumiem zatem, że Antoni zaprzecza, że nagrywał urzędniczki. Proszę o jasny komunikat. Tak czy Nie.

Nie mam zamiaru dać się sprowokować do udziału w jałowej dyskusji na całkowicie nieistotny temat. W Pabianicach mamy realne problemy, np. bezrobocie i postępujący ogólny marazm – stajemy się miastem aptek i hipermarketów. Nie zajmujmy się głupotami, kiśmy ogórki! Nieważne, że nagrane – ważne jest to czy ogórki były smaczne. 😉

jaki kandydat taki fanpage 😀

Z tego co widzę to fanpage ma niecałe 24 godziny zobaczymy co będzie za tydzień.
Z tego co pamiętam wasza strona też był przerabiana i nadal są błędy.

Panie Marcinie, życzę wam, żeby fanpage za tydzień miał rzeszę fanów.

Antoni Hodak przestan spamowac pod kazdym politycznym postem ;d
idz na spacer czasem czy cos 😀