Strona główna Styl życia Jak zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich online?

Jak zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich online?

1
fot. pexels.com

Zakłady bukmacherskie w internecie cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników. Coraz więcej klientów, którzy wcześniej obstawiali zakłady w punktach stacjonarnych, przenosi się do internetu. Zwiększa się też grono osób, które dopiero rozpoczynają swą przygodę w tym zakresie. W jaki sposób więc rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich? Przeczytaj krótki poradnik.

  1. Wybór legalnego bukmachera
  2. Porady dla początkujących typerów

Wybór legalnego bukmachera

Pierwszym krokiem w obstawianiu zakładów bukmacherskich jest wybór bukmachera, u którego zarejestrujemy konto i rozpoczniemy grę. W Polsce dostępne jest szerokie grono firm świadczących wspomniane usługi. W jaki sposób więc wybrać spośród nich konkretny serwis? Przede wszystkim należy mieć na uwadze, aby zdecydować się na legalnego bukmachera, czyli firmę posiadającą niezbędne zezwolenia wydane przez Ministra Finansów. Aktualny spis wszystkich działających w Polsce legalnie bukmacherów znaleźć można m.in. na stronach rządowych.

Na jakie inne elementy należy zwrócić uwagę, wybierając firmę bukmacherską? Przede wszystkim istotna jest oferta serwisu, w tym szczególnie bonusy i promocje przeznaczone dla nowych, ale również stałych użytkowników. Dzięki nim możliwe jest otrzymanie dodatkowych środków, sięgających nawet ponad tysiąca złotych, na pierwsze i kolejne zakłady bukmacherskie online. Należy ponadto pamiętać, że w Polsce typować zakłady mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Porady dla początkujących typerów

Po zarejestrowaniu konta w wybranym serwisie, można rozpocząć typowanie zakładów. Nie ma jednoznacznej, prostej recepty na wygranie wysokich kwot i powodzenie w grze, ale doświadczeni typerzy dzielą się z początkującymi graczami kilkoma radami. O czym więc warto pamiętać?

Przede wszystkim należy unikać grania „va banque”, a także dostosować wydawany kapitał do indywidualnych możliwości finansowych. Ponadto na początku dobrze jest założyć konta u kilku bukmacherów, przetestować ich możliwości, aby potem ewentualnie wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę. Warto również skupić się na maksymalnie kilku dyscyplinach, najlepiej tych, na temat których posiada się największą wiedzę. Dobrze też obserwować bardziej doświadczonych typerów, starannie prowadzić historię zakładów oraz analizować ich skuteczność. Poleca się również typowanie zakładów singlowych, w których szanse na zwycięstwo wahają się od 30 do nawet 50%.

Dowiedz się więcej na temat obstawiania zakładów i firm bukmacherskich na polecanej stronie internetowej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

najlepiej nie obstawiać

bo później idziesz Pabianicami, a tam bitcoin nad łbem…