Strona główna Styl życia Jak pobierać filmy z YouTube?

Jak pobierać filmy z YouTube?

0

YouTube na dzień dzisiejszy to najpopularniejszy serwis internetowy, który oferuje oglądanie krótkich filmików zupełnie za darmo. Jednakże regularnie dochodzi do sytuacji, w których nie mamy możliwości skorzystania z internetu lub po prostu chcielibyśmy mieć dany materiał na dysku. W jaki sposób pobrać film z YouTube? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy.

Pobieranie z aplikacji YouTube

Pierwszą możliwością pobierania filmów z YouTube jest skorzystanie z oficjalnej aplikacji tego serwisu. Jest to stosunkowo łatwa czynność, dlatego powinny sobie z nią poradzić nawet mało zaawansowane osoby, które nie mają dużych umiejętności w zakresie rozwiązań technologicznych. Na początku konieczne jest uruchomienie aplikacji i wpisanie nazwy filmiku, który nas interesuje. Następnie, gdy go włączymy, obok ikonek z łapkami w górę i w dół, powinien znajdować się przycisk „pobierz”. W większości przypadków możemy wybrać jakość, która nas interesuje. Niestety jest to darmowa możliwość tylko jednorazowo. Kiedy zechcielibyśmy pobrać w taki sposób materiał w przyszłości, konieczne okaże się wykupienie „YouTube Premium”, co kosztuje nas 23,99 zł miesięcznie.

Konwertery online

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wydawanie pieniędzy lub po prostu wolimy przeznaczyć gotówkę na inny cel, możemy skorzystać z ogólnodostępnych w sieci konwerterów online. Pobieranie z YT wbrew pozorom nie jest trudną czynnością. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę, podobną do „konwerter online youtube” aby cieszyć się z zupełnie darmowych narzędzi internetowych. Aby z nich skorzystać, potrzebny jest nam adres URL do danego filmiku. Kiedy już wyszukaliśmy interesujący nas materiał, kopiujemy adres, a następnie wklejamy w odpowiednie miejsce. Teraz musimy dokonać kilku wyborów, zaczynając od tego, jaki format nas interesuje. Jeśli chcemy samo nagranie dźwięku, wówczas usatysfakcjonuje nas mp3, natomiast w przypadku filmu powinno to być mp4. Na koniec wybieramy jeszcze jakość nagrania, która nas usatysfakcjonuje- im większa, tym lepiej materiał będzie prezentował się na dużym ekranie, gdy przykładowo połączymy telefon z telewizorem.

Programy do pobierania filmów z YouTube

Jeśli czynności przedstawione w dwóch poprzednich punktach są zbyt skomplikowane, wówczas warto skorzystać z najłatwiejszej opcji, czyli wypróbowanie specjalnego oprogramowania, które jest dostępne w sieci zupełnie za darmo. W tym celu należy wcześniej pobrać odpowiedni program, wpisując odpowiednią frazę. Następnie instalujemy pobrane oprogramowanie, postępując zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Uruchamiamy program i wyszukujemy odpowiedniego filmu, którym jesteśmy zainteresowani. Powinniśmy zostać dokładnie poinformowani krok po kroku jakich czynności powinniśmy dokonać, aby w konsekwencji cieszyć się z materiałów na dysku. Wbrew pozorom tego typu czynności są stosunkowo łatwe, wystarczy trzymać się zaleceń, które pojawiają się na ekranie.

Więcej informacji znajdziecie na: https://panwybierak.pl/blog/jak-pobierac-filmy-z-youtube/

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments