Strona główna Aktualności Jach grochem o ścianę Jach grochem o ścianę: z piersi kuratora się wyrwało

Jach grochem o ścianę: z piersi kuratora się wyrwało

38
Waldemar Flajszer, naczelny fotograf PiS i Katarzyna Miękina, radna miejska
Kto nie zaliczył wpadki w internecie niech pierwszy rzuci kamieniem. Tym razem padło jednak na nie byle kogo, bowiem taka wpadkę zaliczył Łódzki Kurator Oświaty, czyli znany w Pabianicach działacz Prawa i Sprawiedliwości – Waldemar Flajszer. 

Były dyrektor SP3 się zapieklił, bo jego koledzy-oponenci z Pabianic pojechali do stolicy skrytykować publicznie Polski Ład. A widomo, że pomysły z Nowogrodzkiej nie mogą podlegać krytyce.
Jak doszło do wpadki? Krzysztof Rąkowski z Platformy Obywatelskiej na swoją stronę prowadzoną jako przewodniczący rady miejskiej wrzucił zdjęcia z Warszawy. Pod nimi szybko znalazł się komentarz kuratora. Dość wymowny: „Kurwa nie pracuja”.

Waldemar Flajszer tłumaczył mi, że się pomylił „w internecie człowiek ma otwarte jednocześnie twiter, facebook i smsy. W ogóle pisząc nie kierowałem słów do tych adresatów”. Do kogo więc adresował ten wpis???

Jak wspomniałem wyżej wpadki w internecie się zdarzają, szkoda tylko, że tyle złości w tym wpisie. Bo niech też rzuci kamieniem ten polityk, który w czasie pracy nie załatwiał swoich partyjnych spraw. A co do tej sytuacji, to Krzysztof Rąkowski potwierdził, że każdy z pabianickiej delegacji był w tym czasie na urlopie.

Przemysław Jach – redaktor naczelny portalu epainfo.pl

„Jach grochem o ścianę” to cykl publicystyczny i prezentuje subiektywne opinie autora.

REKLAMA
Poprzedni artykułPanele fotowoltaiczne w województwie łódzkim
Następny artykułKierowca chciał skręcić w lewo. Nie zdążył…
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

o szatany , szatany

Ooo, Waldi! 😀
Przytyłeś, bracie. Młodsi już nie będziemy, co? 😉

Ot pomylił się. Poniżej pasa jest wyciąganie takich kwiatków. Bardziej ciekawe jest zamieszczone zdjęcie. Zamiast płakać nad kolejną wycinką lasu przez rząd jegomościa, on rechotkuje sobie i cyka fotki. O zgrozo pewnie z hasłem o dbaniu przyrody/sadzeniu lasów…

Publicznie się spierają , prywatnie- rączka rączkę myje

Władze Pabianic krytykują „polski ład”, ponieważ w przyszłym roku do kasy miejskiej wpłynie 19 mln mniej z tytułu podatku. Warto jednak zaznaczyć że tak się stanie, ponieważ (za: money.pl) Polacy dzięki zwiększeniu kwoty wolnej od podatku i zwiększeniu drugiego progu podatkowego, po prostu zapłacą mniej podatków. Podsumowując, kwota 19 mln której tak bardzo pragną władze naszego miasta, pozostanie w kieszeniach pabianiczan. I to akurat jest bardzo dobra wiadomość. Rząd obiecuje, że zrekompensuje tę kwotę samorządowi. Pożyjemy, zobaczymy – z natury nie wierzę żadnym politykom na słowo. Ale już teraz warto się zastanowić, co władze miasta powinny zrobić żeby zarządzać budżetem… Czytaj więcej »

Kwota wolna tak, progi podatkowe tak. Ale nie z kieszeni samorządów. „Pieniądze zostaną w kieszeni pabianiczan”, a wspanialomyślni pabianiczanie sfinansują z nich komunikację miejską, spółki miejskie etc. etc. etc. Niech włazidupa naczelnika Glapiński sfinansuje fanaberie „Polskiego Wała” W tvpiździelni mówił, że Polska ma pieniędzy w …j i ciut ciut. Pieniądze z UE niepotrzebne. Klamca czy czynik ? Jedno i drugie.

Nic nie zostanie w kieszeniach Polaków. to jest transfer wpływów samorządów do kasy państwowej. ot cała tajemnica nowego wału.

Gdzie krytykują „Polski ład” ? Czy cos przeoczyłem ?

Władza zabiera kasę samorządom jednocześnie zwiększając obciążenia fiskalne trafiające do budżetu centralnego, prostym jest że rekompensować mniejsze wpływy będzie uznaniowo, by tacy jak Pani mieli czym krytykować „opozycyjne” samorządy.

Nasz samorząd nie potrzebuje pisu. Sam się pogrąża. W sumie polski ład i be bo to takie kopanie leżącego….

Niech ten Polski Ład (burdel) nie rozdaje kasiory na lewo i prawo. Już widać efekty. Wszystkim podwyżki ,500+ i jeszcze tam wiele darmowej kasiory.
Kiedy zaczniemy żyć w normalnym kraju.
Pracować płacić podatki i żyć godnie.
Jak to się mówi: w naturze nic nie ginie.
Dostaniemy coś za darmo to podwójnie trzeba oddać.
Ale kto na państwowej pensji by się przejmował.

Jaki Minister Edukacji, taki Kurator Oświaty.

Przejęzyczenie. Chciał poprosić o sól Kasię Figurę.

😂😂😂😂

Brawo Waldek. Ktoś musi pogonić do roboty Rąkowskiego i odklejonego od rzeczywistości Haburę.

panie Waldemarze F zapraszamy do dyskusji pod swoim nazwiskiem na FB a nie anonimowo na stronie 😉 proszę się nie krępować 😉 może pan minister Czarnek da panu medal za odwagę 😉

Spółki miejskie są do obsadzenia prze dobrą zmianę.

Spółki miejskie i urzędy są obsadzone przez większość polityków i ich rodziny – pierwszy z brzegu przykład – Rąkowski UM i ZWIK, żona starostwo; Stencel radny powiatowy, radny miejski, żona ZWIK i tak dalej.

A gdzie pracuje np. partnerka Flajszera?

Wiadomo, że w Zwiku. I co się stało, że się zesr… Panie Pabnin ?

Krytykować można i wielokrotnie należy ale ważną by było to merytoryczne i w granicach kultury. Przypadkiem „coś nacisnął”, niepoważne tłumaczenie.

Last edited 2 lat temu by Aerospace

Nie bez powodu został pachołkiem Czarnka. Jeden pisowski bulterier wart drugiego.

znaczy się Kurwator…..
wszystko to jedno bagno i leserzy,
czy z prawa czy z lewa
czy z województwa czy miasta…
ryje przy korycie, brzuchem po trawie

Wy wszyscy k… pracujecie. Szkoda, że nie za swoje tylko za nasze! PiS-PO jedno zło i taka jest prawda. Czym wy się różnicie? I jednych i drugich widzieliśmy w akcji. Służycie światowej masonerii i taka prawda! Ale pamiętajcie, że ostateczny głos należy do społeczeństwa, które wreszcie się obudzi i to będzie wasz definitywny koniec. Dobrze będzie jak ujdziecie w jednym kawałku dranie!

Czy myśmy już czasem mieli nie żyć po szczepionkach ? Czy nie miało nas zabić 5G ? Czy hemtrialsy? Albo haarp ? Co tu się teraz odgrażasz ? Połowa zaszczepionych umrze, a ta ci co się ostaną, będą sterowani masztami telefonii komórkowej. Więc nie strasz, nie strasz. Już po was 😁😁😁

Ty się tak misiu nie gorączkuj. Zmiany genetyczne nie zachodzą w 15 minut. Doczekasz się problemów, choć wcale ci ich nie życzę. Ja nie mam potrzeby wlewać sobie chemii do organizmu, wystarczy jej dokoła. A ty rób co chcesz. Tylko potem nie płacz: „co ja narobiłem”, bo odwrotu mieć nie będziesz…

„Co ja narobiłem” i dalej „mogłem się zaszczepić”. Klasyczne teksty ludzi z OIOM-ów jesienią 2021. Węże tam podejdź i im powiedz „Tylko potem nie płacz”. Płaczą bo posłuchali foliarzy lub sami nimi byli.🤦 Przestań lansować te bzdury bo Jach znów zamknie sekcje komentarzy.🤣

Last edited 2 lat temu by Aerospace

Wszystko fajnie, tylko, że 80% na OIOMach to szczypnięci : )))) Kiedyś to się nazywało po prostu narkomania. Teraz to macie swoją religię: covidozę. Bezmózgowi wyznawcy bożka covida

Last edited 2 lat temu by Nolan

Źródło danych? Prócz chorej wyobraźni.

Uzupełniając te brednie odnośnie zmian DNA. Zmiany genetyczne potocznie zwane mutacjami zachodzą szybciej niż 15min, wszystko zależy od organizmu w którym zachodzą oraz czynnika wywołującego np. promieniowanie materiału radioaktywnego. Wystarczy 5do10min. czytania by to pojąć. Z całą pewnością nie posiadasz jednej z mutacji w genie HMGA2.🙈

Last edited 2 lat temu by Aerospace

Już ci napisałem. Jak dla mnie możesz walić se szprycę nawet co dzień, popijać antybiotykami i łykać tony proszków. Nie interesuje mnie co robisz ze swoim życiem. Od innych ci WARA. Poza tym po prostu przeczytaj ulotkę od tego syfu i może otworzy ci się jakaś klepka. Jak ją w ogóle posiadasz

Weź ty chociaż raz odpisz na temat.🤣 Brednie zastępowane kolejnymi bredniami.🤣 Piszesz bzdury w podstawowych sprawach jak DNA. Ulotkę wy mokrych snach widziałeś.🤣 Twój mózg ma wszystkie klapki Kubota.🤣

Last edited 2 lat temu by Aerospace

Ja czekam, aż się stanę się mutantem, bo sam sobie na to pozwoliłem. A co z tym 5G ? I tak was załatwią 😁😁😁 Sam tak mówiłeś 😁😁😁. Tego nie zatrzymasz. 😁😁😁😁. Przestroją wam mózgi masztami, jaki kiedyś telewizory PAL-SECAM 😁😁😁

Last edited 2 lat temu by Mason Masona Masonem pogania

No i jeszcze się chciałem poskarżyć, że od drugiej dawki minęło prawie 7 miesięcy, a mi ciągle nie chce się do ramienia magnes przyczepić. Sprawdzam codziennie. Czy może doktor oszust Ziemba ma dla mnie jakąś radę ? Może tylko neodymowy magnes przyczepia się do szczepionki ?

Last edited 2 lat temu by Scientolog

Ćwoku, ćwokiem zostanie. Niezależnie od posady.

Zadają kurwatora dymisji niech się tego nie robią bo my w Pabianicach nie chcemy go, tym bardziej w SP3.
Niego ześlą gdzieś do PGR…

Szkoda, że jak pan Habura deszczyk komentował to nikt nie opisywał w gazecie 🙂

Teatr dla plebsu, a tam gdzie trzeba nas ogolić (podatki) lub ograniczyć wolność ta banda głosuje rączka w rączkę! Tfu…mieli się wsadzać do wiezień za przekręty i co…?