Strona główna Aktualności Jach grochem o ścianę Jach grochem o ścianę: w urzędzie mają wywalone

Jach grochem o ścianę: w urzędzie mają wywalone

39
Karta dla dorosłych
Tytuł tego cyklu idealnie wpisuje się w działania naszych urzędników, a konkretnie tych z Biura Kart Miejskich – tłumaczenie im czegokolwiek to jak walenie grochem o ścianę.

W ubiegłym tygodniu, w poniedziałek, opisałem funkcjonalność Karty Pabianiczanina. Jak dla mnie, program jest fatalnie prowadzony. Strona tego programu jest nieaktualna, zniżki są praktycznie żadne. Za to miasto utrzymuje troje urzędników zatrudnionych we wspomnianym biurze, które odpowiedzialne jest jedynie za ten program.
Wspomniany tekst przez 7 dni przeczytało ponad 7,5 tysiąca osób, ale jak widać nie urzędnicy z ratusza.
Wiem, że trudno znaleźć nowych partnerów w tydzień, jednak na stronie nie poprawiono nawet wytkniętych błędów i cały czas widnieje informacja, że posiadacze karty mogą skorzystać ze zniżek z płatnej strefy parkowania, która zlikwidowana została… 3 lata temu. Drodzy urzędnicy, przez 3 lata nikt z was nie wpadł na pomysł, żeby usunąć nieaktualną, dość istotną informację, a teraz udajecie, że macie wywalone i nikt wam nie będzie mówił, jak zarządzać stroną. I ta informacja o strefie parkowania nie jest jedyną nieaktualną. Wśród partnerów programu jest McDonald’s. Z kartą możemy tam kupić zestaw Mc’Double za 10 złotych. Przynajmniej tak informuje strona UM. Okazuje się jednak, że w restauracji przy ul. Partyzanckiej dawno już nie honorują Karty Pabianiczanina. Urzędnicy nie zdążyli tego zaktualizować.

Więc albo jesteście gamonie i nie śledzicie co się dzieje w lokalnych mediach, albo jesteście bezczelni, bo jakiś tam Jach nie będzie nam wytykał błędów.

Przemysław Jach – red. naczelny portalu epainfo.pl

„Jach grochem o ścianę” to cykl publicystyczny i prezentuje subiektywne opinie autora dotyczące życia w Pabianicach i powiecie pabianicki.

REKLAMA
Poprzedni artykuł6 wozów strażackich na ul. Warszawskiej
Następny artykułRadny chciałby budować wiadukty lub tunele na przejazdach kolejowych
Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No cóż, sezon urlopowy, w urzędzie nie ma odpowiedzialnych.

A kiedykolwiek byli???

zniżka na wachę 10% tylko podziała

Gdzie¿

I bardzo dobrze, bo te Magdonalny z zachodu to trucizna , trzeba jeść nasze polskie kanapki , np z salcesonem, mielonką to jest polskie jedzenie i na to jest zniżka z urzędu .

Nic nie ujmę – hahahaha

Panie Przemku – zadam pytanie – a czy nasi zarządcy kiedykolwiek zechcieli zająć się problemami PABIANICZAN odpowiadając konkretnie?
(a może coś przespałem ?)

Panie Redaktorze… podczas rozmowy z Prezydentem był Pan uległy jak… A tutaj tak na ostro… Cóż za dwie różne twarze…, która jest prawdziwa? I dlaczego nie na ostro w wywiadzie… Prezydent by Pana usłyszał natychmiast a Pan czeka na czytających Urzędników… Przecież są w pracy… Poza tym to urząd… Pan wie kierownik > pracownik. Oficjalnie trzeba, podanie 3 zdjęcia. Jak to powiedział prof. Bralczyk mówi się nie Państwu tylko do Państwa. Pan Redaktor zastosuje, polecam!

Last edited 1 miesiąc temu by Podpowiadacz

Panie Redaktorze szkoda, że nie zadał Pan tych pytań Prezydentowi zanim ich w ogóle nie usłyszał… Ale no dobrze jest zmiana oby na dłużej tak aby nie było tylko 7500 „przeczytańców” ale żeby dzięki Pana pracy w tym grajdole takie „drobne” sprawy jak karta pabianiczanina działały jak należy. Żeby Ci, którzy maja wpływ na takie sprawy oprzytomnieli. Jak słusznie Pan Redaktor zauważył i podniósł temat. Bardzo lubię Pana EPAINFO z całym inwentarzem. Ale wywiadem z Prezydentem mnie Pan zawiódł bo zawiało mi mocno zamianą EPAINFO na jakieś inne INFO. Z władzą się nie rozmawia jakby się głaskało pieska bo z… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Podpowiadacz

Chyba Pan Redaktor dostał rachunek za wodę 😂

A co ma piernik do wiatraka?!

„Więc albo jesteście gamonie i nie śledzicie co się dzieje w lokalnych mediach”

Może śledzą, ale akurat nie pański portal? xD

Odwieczny problem naszego miasta. Jak nie ma prezydenta to nie ma osoby podejmującej decyzję. Tutaj nawet oczywiste pierdoły musi klepać prezydent. Wice to za mało. Bajzel na kółkach.
Gratulacje za tekst, ale faktycznie trzeba było prezydenta na wywiadzie zapytać.

Już jakiś czas temu się zastastanawialem , dlaczego będąc w woj. Łódzkim nie mamy zniżek na nasza kartę w Łodzi gdzieś na jakiś basen czy do zoo . Tam ciagle się coś dzieje i jest wiele atrakcji gdzie dzięki karcie łodzianina ludzie maja korzyści. Uważam ze skoro jesteśmy sąsiednim miastem leżącym w jednym województwie moglibyśmy mieć choć część tych korzyści .

Bo nie płacimy tam podatków?
Ja bym chciał w Łasku zniżki.

Może oni już wiedzą, że strefa płatnego parkowania wraca? W końcu powoli kończą remont torowiska.. a propo, kiedy całkowicie zostanie zakończony remont? Bo dopiero robią pętle przY dużym skręcie?

też uwazam ze moglibyśmy mieć znizki na basen np. w Poddębicach , bo w Pabianicacach niei ma basenu takiego, a tam jest fajnie ale drogo a nie wszystkich na to stać trzreba jeszcze dojechac a paliwo też kosztuje niemało nasi włodarze zlikwidowali nam również możlwość bezpłatnego przejazdu na kartę pabianiczanina więc trujemy nadal środowisko spalinami z aut, gdzie tu dbałość o czyste powietrze ta karta to jedna wielka lipa i nam do niczego nie sLuży

Tylko troje urzędników? Dołożyć jeszcze jednego to w brydża pograją.

Hehehe do grania w głupa to i można na „dwie karty” oj nie „karty” tylko dwóch urzędników 🤣

Panie Jach, po starej znajomości może zajmie się Pan tematem wyłaczenia ciepłej wody na Bugaju przez okres 5 dni. Co miasto i spolka miejska ZEC zapewni rodzicom z malym dziecmi i osobom starszym w tym czasie?

To nic. W Zduńskiej Woli ciepłą wodę potrafią latem wyłączyć na tydzień, dwa. Tak było ostatnio. 😀

ciesz się że czajników Ci nie zabrali 🙂

Tylko, że place za gotowość do użycia wody ciepłej w kranie, a teraz mam ponosić dodatkowe koszty prądu na grzanie wody, nie wspominając o czasie… Gdyby podali tą informację odpowiednio wcześniej to możnaby się z urlopem wstrzelić, a tak kombinowanie…

Kiedyś na czas wyłączenia na czas remontu (do jednego miesiąca, a nie jedynie 5 dni) grzało się w garkach, albo w pralce automatycznej, spuszczając wodę do wanny.

Kiedyś do kościoła na boso się chodziło i zakładało buty przed wejściem…

To bidę miałeś w domu. My 30 lat temu mieliśmy buty. Co prawda, do kościoła nie chodziliśmy, może to dlatego.

Last edited 1 miesiąc temu by Gimby nie znajo

Skoro McDonald’s nie honoruje karty pabianiczanina, dlaczego takowe informacje są umieszczone na drzwiach restauracji?

Myślę, że warto podrążyć temat i zwrócić się z tym pytaniem do franczyzobiorcy pabianickiego MCs

Joanna głodna. Joanna musieć jeść.

Skoro lokal jest oznaczony jako honorujący kartę, widnieje na liście firm partnerskich UM, to może warto dopytać z jakiego powodu karty nie honoruje?

No raczej.

o 2 za dużo

Wkradł się błąd o 3 za dużo. Może pracować nawet 5 ale niech robią a nie kaskę biorą. Kto rozlicza Ich pracę?