Strona główna Styl życia Iwoniczanka – woda w ekologicznych butelkach zwrotnych

Iwoniczanka – woda w ekologicznych butelkach zwrotnych

0

Moda na ekologię dotarła do nas wiele lat temu, a działania proekologiczne stały się koniecznością. Iwoniczanka dbając o środowisko oraz wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, opiera swój system produkcji na zwrotnych butelkach szklanych oraz systemie dystrybucji zapewniającym odbiór pustych opakowań od swoich klientów, po dostarczonych wcześniej towarach.

Iwoniczanka od ponad 15-tu lat zajmuje się dystrybucją wody butelkowanej bezpośrednio do klientów indywidualnych oraz firm. Przypomnijmy na czym polega taka usługa, która dostępna jest w naszej okolicy od września 2021 r. i co warto o niej wiedzieć?

Główny produkt oferowany przez firmę to woda źródlana Iwoniczanka o średnim stopniu zmineralizowania. Jest to woda uniwersalna dla każdego bez żadnych ograniczeń, dostępna w trzech rodzajach: gazowana, lekko gazowana i niegazowana. Uzupełnieniem oferty są również soki, nektary, napoje niegazowane oraz gazowane. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy Iwoniczanka. Woda dostarczana jest do klienta w estetycznych transporterach, w których znajdują się 24 butelki o pojemności 0,3 l każda.

– W celu złożenia zamówienia opracowaliśmy dla naszych klientów sklep internetowy oraz aplikację, którą klient może mieć zawsze w zasięgu ręki i za jej pomocą może szybko dokonać zakupu swojej ulubionej wody. Zamówienie może złożyć także za pośrednictwem maila lub telefonicznie. A jeśli na swojej ulicy widzisz właśnie kierowcę – przedstawiciela marki Iwoniczanka, zamówienie możesz złożyć także u niego– wyjaśnia Grzegorz – koordynator ds. sprzedaży Oddziału Pabianice.

Stawiamy na ekologię

Dostawy realizowane są raz w tygodniu. Każdy obsługiwany obszar ma przypisany konkretny dzień, w którym jest odwiedzany przez naszego kierowcę. Butelki Iwoniczanki są zwrotne. Oznacza to, że po wypiciu wody, w dniu realizacji dostawy, nasz kierowca odbiera puste butelki wraz z transporterem i jeśli klient wyrazi taką chęć, zostawia kolejną partię towaru. Opakowanie użyczane jest bezpłatnie na czas współpracy, a klient ponosi koszt opakowania, jedynie w przypadku, gdy uszkodzi butelkę, np. kiedy zostanie ona stłuczona. W celu zminimalizowania wpływu produkcji na środowisko, opakowania używane są wielokrotnie. Po tym, jak trafią z powrotem do naszego zakładu produkcyjnego przechodzą w pełni zautomatyzowany cykl mycia i przygotowania do ponownego wykorzystania w procesie produkcji.

 

Firma Iwoniczanka kładzie duży nacisk na jakość produktu.

– Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium w którym produkty badane są na każdym etapie cyklu produkcyjnego. Jesteśmy pewni, że produkt idealnie sprawdzi się w salach konferencyjnych, biurach czy podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych, kiedy zależy nam na zarówno dobrej jakości wody, którą częstujemy naszych gości oraz na jej estetycznym i eleganckim wyglądzie. Nasze butelki i ich etykiety zaprojektowane są tak, by pasowały do każdego wnętrza i każdej sytuacji. Zarówno tej domowej, codziennej, jak i biznesowej. To, co z pewnością ułatwia korzystanie z butelek, to kapsle typu twist off – dodaje przedstawiciel firmy Iwoniczanka.

Zalety korzystania z rozwiązań Iwoniczanki

Zamawianie wody lub napojów z bezpośrednią dostawą ma sporo zalet. Przede wszystkim klient nie musi sam jechać do sklepu, a następnie dźwigać ciężkich zgrzewek. To również proekologiczne produkty, ponieważ są one sprzedawane w szklanych opakowaniach zwrotnych. Takie rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku większych zamówień, na przykład na różnego rodzaju uroczystości, jak wesela, komunie czy inne imprezy okolicznościowe. Bez wychodzenia z domu możemy korzystać z wysokiej jakości, średnio zmineralizowanej wody źródlanej Iwoniczanka, która zostanie dostarczona pod Twój adres.

Więcej informacji o świecie marki Iwoniczanka znajdziecie na stronie internetowej firmy oraz na fanpage’u. Warto śledzić Iwoniczankę w mediach społecznościowych. To właśnie tu znajdziecie informacje o nowościach w ofercie Iwoniczanki.

REKLAMA