Strona główna Dzieje się Imprezka dla dzieci w Pabianicach? Animako – tu spełniają się marzenia

Imprezka dla dzieci w Pabianicach? Animako – tu spełniają się marzenia

0

Szukasz pomysłu na niezapomniane urodzinki Twojego dziecka? A może zastanawiasz się, jaką niespodziankę przygotować z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Pabianicka firma Animako na atrakcjach dla najmłodszych zna się doskonale! Psi patrol? A może ukochane przez dzieciaki animacje? Poznaj Animako.

Skąd pabianiczanie mogą znać tę markę? Od kilku sezonów to właśnie dmuchaniec od Animako cieszy dzieciaki na Lewitynie. Gdy tylko pogoda sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, Animako wystawia się w każdy wiosenny weekend, a w wakacje codziennie.

– Już od kilku lat organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych, jak i te z okazji dnia dziecka. Zapewniamy również niespodzianki i zabawy z animatorami podczas imprez rodzinnych. Naszym zadaniem jest sprawić, by wyjątkowy dzień w życiu młodego człowieka był pełen radości, frajdy i niezapomnianych wrażeń – mówi Martyna Kopias z Animako.

W ofercie pabianickiej firmy znajdziemy zatem niemalże wszystko to, co dzieciaki kochają najbardziej: dmuchańce, tworzenie zwierzaków z balonów, mydlane bańki, w tym giga bańkę, w której można się schować, sportowe zawody, które doskonale rozładują energię małych łobuziaków, zabawy z chustą animacyjną, wizytę Minionka, Myszki Miki, czy uwielbianego Olafa z Krainy Lodu, jak również, tańce, liczne zabawy i … watę cukrową.

– Nasza oferta przygotowana jest tak, by spełniła oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców. Do podstawowego pakietu urodzinowego, który został wyposażony w imprezowe „must have”, nasi klienci mogą dobrać dodatkowe atrakcje, jak np. zaplatanie warkoczyków, czy warsztaty plastyczne. Jeśli Państwa dziecko marzy o tematycznym przyjęciu np. w klimacie Harre’go Pottera, z wielką przyjemnością zamienimy naszą salę urodzinową w salę niczym z Hogwart’u. Jesteśmy elastyczni i z dziecięcą radochą spełniamy marzenia naszych małych klientów – dodaje pani Martyna.

Animako to także doskonała propozycja dla najmłodszych gości weselnych. Podczas, gdy dorośli świętują szczęście pary młodej, animatorzy z Animako wywołują szczęśliwe uśmiechy na twarzach dzieciaków, sprawiając, że rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo i rozrywki dla swoich pociech.

Tym, co znajdziemy również w ofercie pabianickiej firmy, jest namiot plenerowy, przeznaczony do organizacji przyjęć na świeżym powietrzu, np. we własnym ogrodzie. Animako wkrótce organizować też będzie kolorowe i pełne radości półkolonie dla dzieci.

– Nasza dmuchana zjeżdżalnia, która mierzy 6 metrów, robi prawdziwą furorę wśród dzieci. Podczas przyjęć, takich jak wesela czy komunie, także przeciągamy linę, skaczemy w workach, rzucamy do celu, ścigamy się, tańczymy i bawimy się najlepiej, jak tylko się da – zapewnia Martyna Kopias. – Jeśli macie Państwo dosyć słowa „nuda” podczas rodzinnych imprez, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Ofertę pabianickiej firmy Animako, jak i zdjęcia oraz filmiki z organizowanych przez nią przyjęć, znajdziecie zarówno na stronie internetowej, jak i na facebook’u.

Animako

kontakt do animatorów:

Martyna: 669-714-428
Szymon: 668-844-898
e-mail: m.kopias@animako.pl

REKLAMA