Strona główna Aktualności Polityka Hołdys opowie o wolności

Hołdys opowie o wolności

4

Twórca największych hitów legendarnego zespołu Perfect przyjedzie do Pabianic na zaproszenie Komitetu Obrony Demokracji. 

Spotkanie zatytułowane „Rozmowy o wolności” rozpocznie się 11 grudnia o godz. 16.45 w sali konferencyjnej hotelu Fabryka Wełny.

Wstęp na spotkanie z byłym gitarzystą Perfectu jest bezpłatne, ale trzeba mieć specjalne zaproszenie. Jak je zdobyć? Wystarczy zadzwonić pod nr 534 116 776 i wpisać się na listę. Są jeszcze wolne miejsca.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ładną musi klepać biedę ze takimi bzdurami się zajmuje inny muzyk nawet nie ma czasu odebrać nagrody Nobla tyle ma koncertów .

Jeśli KOD zorganizowałby spotkanie z Jarkiem Kaczyńskim, albo Zbyszkiem Ziobro to pewnie Król Julian też by to kontestował. Inna sprawa, że nie zdecydowaliby się przyjść na spotakanie na którym nie byłoby klakierów.

nie znasz Juliana razem z Morycem siedział by na scenie – bo król jest tylko jeden

Mój drogi Zorro. Prawdopodobnie jesteś obywatelem pierwszego sortu prawdziwym narodowym – sosjalistą, więc na różnego rodzaju spotkania, marsze itp. chadzasz w kominiarce oraz z racą. KOD wydaje bezpłatne zaproszenia ale imienne. Ma to służyć zachowaniu porządku i w przypadku rozróby ułatwić pracę policji w identyfikacji. Zapisz się i wal śmiało na spotkanie.