Strona główna Sport Sporty walki Hat-trick Patryka w Czechach

Hat-trick Patryka w Czechach

0

Trzy medale z międzynarodowych zawodów w Czechach przywiózł zawodnik klubu taekwondo Azja Pabianice.

Patryk Jagodziński wywalczył dwa brązowe medale w dwóch kategoriach pointfighting, a w kategorii light-contact zdobył srebro. Międzynarodowe zawody Bohemia Open odbyły się w czeskim Kadaniu.

Wyjazd na Bohemia Open był zorganizowany przez PFKB (Polska Federacja Kickboxingu). – Patryk Jagodziński od zeszłego roku należy do kadry narodowej PFKB, ale był to jego pierwszy zagraniczny udział w narodowych barwach tej federacji. Jest jednym z najdłużej trenujących zawodników Azji Pabianice. Jako pierwszy zaczął zdobywać medale w formule walk light-conact i jest obecnie najbardziej utytułowanym zawodnikiem pabianickiego klubu w tej formule walk.

– Jako trener Patryka jestem bardzo dumny z jego postępów i osiągnięć, których już ma trochę na swoim koncie, bo znalazły się tutaj, oprócz zdobyczy z Czech, medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Pucharu Europy. Mam nadzieję, że jeszcze długa kariera przed nim, i że jego młodsi koledzy i koleżanki pójdą w jego ślady, i będą z takim samym zacięciem dążyli do celu – mówi Grzegorz Sokołowski.

REKLAMA
Poprzedni artykułZnika woda ze stawów na Lewitynie
Następny artykułPrzejechali i przemaszerowali przez miasto (ZDJĘCIA, WIDEO)