Strona główna Aktualności Z miasta Harcerze marzą o ładnej harcówce. Zrobili zrzutkę

Harcerze marzą o ładnej harcówce. Zrobili zrzutkę

6
Zuchy i Harcerze II Szczepu Harcerskiego w Pabianicach mają zniszczoną harcówkę po zalaniu. Potrzebują 4 tysięcy złotych na remont i nowe meble. 

II Szczep Harcerski im. Jana III Sobieskiego to jednostka działająca od kilkudziesięciu lat na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach, a od kilku także w Szkole Podstawowej nr 16. I to właśnie pomieszczenia w SP 3 zostały zalane 2 lata temu, a przez trwające prace termomodernizacyjne musiały zostać odłożone na później. Harcerze za zebrane 4 tysiące chcą kupić głównie materiały budowlany.

– Marzy nam się remont, który przeprowadzimy sami, mamy dużo chęci i zapału. Brakuje nam tylko środków finansowych na zakup paneli, farb, tapet i podstawowych mebli – opisują harcerze.

Szczep liczy ok. 150 zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów z Hufca ZHP Pabianice, w wieku od 5 do kilkudziesięciu lat.

Link do zrzutki można znaleźć TUTAJ.

 

REKLAMA

6
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Njj

Po jakim zalaniu jak harcówka jest w całkiem innym miejscu.

Druh uh uh

Potrzeba 4000 PLN, jest was 150 osób. Wychodzi po 26,67 PLN. Nie jest to jakiś majątek, a w harcerstwie powinno się pomagać

druh Staś

Czy to prawda, że harcówka została zalana przy pracach związanych z termomodernizają ? I dodatkowo podobno wyposażenie zostało rozkradzione ?