Strona główna Aktualności Uwaga! Zamkną przejazd w Szynkielewie III

Uwaga! Zamkną przejazd w Szynkielewie III

4
fot. Gmina Pabianice
To ważna informacja dla kierowców i pieszych. Przez cały tydzień, począwszy od jutra, będzie zamknięty przejazd kolejowy w Szynkielewie III (gmina Pabianice).

Wyłączenie go z ruchu jest spowodowane modernizacją linii kolejowej między Pabianicami i stacją Łódź Lublinek, a dokładniej koniecznością przebudowy przejazdu.

Samochody nie będą mogły przez niego przejeżdżać (a piesi przechodzić) od jutrzejszego rana, od godz. 7.30, do 21 stycznia włącznie, do północy. W tym czasie pojawią się tam maszyny budowlane i robotnicy. Rogatki zostaną wyłączone.

REKLAMA

4
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alfons

Wy informujecie. A tam żadnej informacji przy przyjeździe kolejowym. Dzisiaj kilka kierowców się na cielo, i musieli zawracać. Przecież tory kolejowe były wymieniane w okresie wakacji. To chyba coś spieprzyli, skoro znów do wymiany.

profklos

Wymianie podlegał pierwotnie jeden tor, obecnie wymieniany jest drugi – po tym można zmodernizować płyty przejazdowe. Wszystko przebiega etapami.

Olololo

Co ty? Przecież tu sami znawcy. Wiedzą lepiej.

Fucek

To prawda. Brak znaku na wjeździe. Mam nadzieję że ten fragment drogi rozje…….chany przez gazowników i kolejarzy też naprawią. Kompleksowo.