Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Gwiazdy na otwarciu ścieżki biegowej (ZDJĘCIA)

Gwiazdy na otwarciu ścieżki biegowej (ZDJĘCIA)

1
Tomasz Karolak i Krzysztof Hołowczyc otwierają trasę

Kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc otworzył dwie ścieżki biegowe i nordic walking zlokalizowane w lesie nieopodal kliniki rehabilitacyjnej Columna Medica.

Z tej okazji na mecie inauguracyjnego biegu pojawiły się gwiazdy filmowe i telewizyjne. Był m.in. Tomasz Karolak, Karolina Gorczyca, Paulina Holtz, prezenterka Beata Sadowska i modelka Kamila Szczawińska, uczestniczka popularnego programu Agent-Gwiazdy. Krzysztof Hołowczyc strzałem z pistoletu dał znak do startu, a później pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

Wyznaczaniem ścieżek zajęło się pabianickie stowarzyszenie „Wszystko gra”.

– Zgłosili się do nas przedstawiciele z kliniki. Chcieli urozmaicić pobyt swoim pacjentom – tłumaczy Jurek Kulicki, odpowiedzialny za wyznaczanie tras. – Przygotowania trwały miesiąc. Zapoznaliśmy się z terenem, wystąpiliśmy do leśnictwa o możliwość oznaczenia poszczególnych drzew i tak powstały dwie trasy: dłuższa 6-kilometrowa oraz krótsza 2-kilometrowa. Ze ścieżek może korzystać każdy, a w przyszłości planujemy organizację imprez biegowych w tym miejscu.

To kolejne, dwie ścieżki wyznaczone przez „Wszystko gra”. Pierwsze trasy znajdują się w Lesie Karolewskim. W planach jest utworzenie kolejnej – w Rydzynach.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Panie Przemku,
Proszę o edycję tekstu bo trudno się czyta:
„wystąpiliśmy to leśnictwa” -> „wystąpiliśmy do leśnictwa”
„a w przyszłości panujemy organizację” -> „a w przyszłości planujemy organizację”
„Do kolejne, dwie” -> „To kolejne, dwie”