Strona główna Aktualności Polityka Gotowi do pracy. Przedstawiamy nowych radnych

Gotowi do pracy. Przedstawiamy nowych radnych

19

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego radni miejscy otrzymali zaświadczenie o wyborze wydawane przez Miejską Komisję Wyborczą. Będziemy mieli 10 nowych radnych. 

Nowe twarze w radzie to:

Marta Cicha (72 lata) – przez 41 lat pracowała w Banku Spółdzielczym PA-CO-BANK. Chce działać w szczególności na rzecz pabianickich seniorów. Była już radną powiatu pabianickiego.

Marta Cicha

Tadeusz Gęs (45 lat) – od 18 lat uczy religii w Szkole Podstawowej nr 3. Działa aktywnie w Parafialnym Zespole Caritas przy kościele Miłosierdzia Bożego oraz w Towarzystwie św. Brata Alberta. Jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Ma żonę i dwójkę dzieci.

Tadeusz Gęs


Małgorzata Katarzyna Grabarz
(49 lat) – jest nauczycielką w ZSCKR w Widzewie. Działa w Polskim Czerwonym Krzyżu, od 3 lat jako prezes. Jest instruktorem pierwszej pomocy. Co ciekawe, w radzie miejskiej w kadencji 2010-14 była już Małgorzata Grabarz, ale to jedynie zbieżność nazwisk.

Małgorzata Grabarz


Gabriel Grzejszczak
(23 lata) – najmłodszy przedstawiciel rady miejskiej. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach. Ukończył studia na kierunku polityka społeczna. Teraz kształci się z administracji. W polityce działa od kilku lat. Zaczynał w Młodych Demokratach, a w 2016 roku został działaczem Nowoczesnej. Od roku jest wiceprzewodniczącym pabianickich struktur tej partii.

Gabriel Grzejszczak


Włodzimierz Stanek
(43 lata) – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 w Pabianicach. Z wykształcenia matematyk. Przez dwie kadencje był radnym powiatowym. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Ma żonę i syna.

Włodzimierz Stanek

 

Monika Urbańska (39 lat) – jest terapeutą i mediatorem w ośrodku terapeutyczno-szkoleniowym. Reaktywowała Rodzinny Klub Turystyki Kolarskiej Konusik. Jest współtwórcą niezrzeszonego klubu rowerowego Spinka.

Monika Urbańska

 

Aleksandra Stasiak (30 lat) – jest rzecznikiem prasowym Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Łodzi. Wcześniej pracowała w jednym z pabianickich banków. Była już radną miejską w kadencji 2010-14. Jest długoletnią działaczką Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Aleksandra Stasiak

Aleksander Wójtowicz (24 lata) – studiował kulturę fizyczną na Uniwersytecie Łódzkim. Jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego. Pracuje jako handlowiec. Co ciekawe, tata Aleksandra – Wojciech Wójtowicz był radnym mijającej kadencji.

Aleksander Wójtowicz

 

Radni mandaty otrzymają podczas pierwszej sesji. Za Grzegorza Mackiewicza do rady wejdzie Alicja Jóźwiak, a za Aleksandrę Jarmakowską-Jasiczek – Dorota Pędziwiatr.

Oprócz wymienionych osób w radzie zasiądą: Andrzej Żeligowski, Bożenna Kozłowska, Joanna Kupś, Krzysztof Rąkowski, Dariusz Cymerman, Krzysztof Hile, Grażyna Wójcik, Piotr Duraj Iwona Marczak, Antoni Hodak, Piotr Różycki, Monika Cieśla i Adam Kaczorowski.

Grzegorz Mackiewicz podczas uroczystości oficjalnie ogłosił, kto będzie pełnił funkcję jego zastępcy. To właśnie Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek oraz Marek Gryglewski, który złożył dziś ślubowanie, a pracę zacznie od 1 listopada.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPolicjanci zachorowali przed akcją „Znicz”
Następny artykułZarwał się dach w kinie Mazur
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Włodziu Stanek jednak jako radny…… hehehehe razem z Panem Różalem będą się wspierać , no i Cieśla Monika od Pana Waldka F. Piękna ekipa przegrywów. Dzięki tej gromadce nie ma PiSu w Pabianicach po tych wyborach. Został banda wyjadaczy poupychana po szkołach na stołkach samorządowych. Ojejku jejku, skok na większą kasę na miasto się nie udał, przerżnęli co się dało, tylko Ciebiada jak zwykle syty i nażarty. Kto nie pamięta to przypomnę kto jest winny klęski całkowitej ekipy PIS Pabianice: otóż Krzysztof Ciebiada -główny zewnętrzny sponsor partii w mieście i chyba więcej nie trzeba dodawać bo wszyscy wiedzą co to… Czytaj więcej »

Ludzie honorowi, którzy doprowadzili PiS na dno, po tak spektakularnej porażce zrezygnowaliby ze swoich funkcji. Starym zwyczajem długo nie zwołają zebrania, żeby sprawa „przycichła”. Dopóki góra nie rozliczy ich z ich działalności, będą starali się tkwić w tym, co jest. Dla nich komfortowa sytuacja, bo nikt bardziej bystry im nie zagraża… wszystkich z wyższym IQ zdążyli wyeliminować. Dlatego na listach mieli panią, która sprzedaje ciastka na rynku i DJa, który nie potrafił dwóch zdań bez błędu napisać. To są obecne elity pabianickiego PiSu :-)))))) Ciebiada nie ma się z czego cieszyć, bo miał najniższy wynik ze wszystkich jedynek w okręgu.… Czytaj więcej »

A czy ktoś wie co się dzieje z Derkiem: gwiazdą wszystkich układanek w mieście.

Nie wiem co nauczycieli sprowadza do polityki? Pieniądze? Chęć zaistnienia? P.Flajszer uczyl mnie lata swietlne temu, wtedy był super pedagogiem a teraz poświęca się bardziej polityce niż uczniom (to jest opinia rodziców, z ktorymi rozmawialam). P.Gęs przeuroczy człowiek, co będzie robił w radzie miasta – okaże się. Mam nadzieję tylko, że z racji sympatii politycznych nie popłynie w kierunku smolenskim.
Fajnie, że pojawiły się młode twarze, ta sama ekipa przez lata osiadła trochę na laurach i może ta „świeża krew” wprowadzi powiew nowości.

Problemem PiS w kraju jest nagonka ANTYPiS tlumaczona jako wybranie jedynego slusznego srodka by zwalczyc „szarancze”. Pabianicki PiS ma dodatkowy problem – swoje wlasne kadry kierownicze. Panowie zamknieci w swoim gronie specow od wszystkiego i niczego, nie dopuszczajacy nowych twarzy. To wszystko w mysl zasady ja mam zle ale sasiad (kolega z listy) ma gorzej i bardzo dobrze!!. Tego blamazu nie wytlumaczycie juz u Prezesa tym, ze jest antyPiS. TO jest juz zgrana plyta. PiS Pabianicki zdublowal jeden i ten sam blad – dobor kadr na listy. W poprzednich wyborach wygrali po to by przegrac (rozlam ludzi, ktorym zaufali czyli… Czytaj więcej »

do dymisji? człowieku, przecież te (…) tego nie zrobią, nawet o tym nie myślą, Flajszer jego konkubina Ciesla, Różalski, porno doktor Lesman, Wolski czyli cwaniak od Flajszera czy przytyły Hodak – oni wszyscy mają to co chcieli – czyli zakichany mandacik radnego. Zakichany bo w ich przypadku bycie radnym to wstyd dla miasta. Spece by po 5 latach kadencji chwalić się jakimiś interpelacjami, kwiatami przy ulicy i „załatwieniu” wylewki w Parku Wolności. Oni swoje załatwili, dalej dietka w kieszeni i możliwość pitolenia głupot na zebraniach rady. Honor? zasady? etos? oni matkę by sprzedali za politykierkę, zwierzęta polityczne od siedmiu boleści.

ciągle zwolennicy PO krzyczą , że PIS jest złośliwy, pluje na ludzi i oczernia ich a jak czytam te wszystkie durne komentarze to nie kto inny jak własnie PO-wczyki plują jadem i wypisują takie bzdury że się robi niedobrze. Zabierzcie się do roboty i zobaczymy co takiego zrobicie dla tego miasta, bo jak do tej pory to tylko grzejecie swoje stołki i nic nie robicie dla miasta. Mieszkańcy Was rozliczą więc róbcie konkretne rzeczy a nie piszcie bzdury bo to tylko świadczy jaką jesteście ciemnotą.

Te… student !
Rozliczyli 21.10.2018 !
Poczytaj Nolana, Tołdi, Zenka i paru innych pisiowych trolli, którzy zgarniają cały jad tego Portalu ( oczywiście również Różala pod zmienionymi nickami ), dotyczy również ciebie i dopiero mędrkuj, pisowy trollu i hejterze !

elo ziomalko ze studiów trzeciego wieku, chyba masz słabe oceny na swoich fakultetach bo czegoś nie zauważyłaś – otóż mieszkańcy miasta, na których się powołujesz właśnie po raz kolejny pokazali kogo chcą w mieście, a kogo nie chcą. I Twojej bandy pisowskich nieudaczników jak widać po wynikach nie chcą. A w kampanii to Twój Stanek pluł jadem, tak, że teraz widać nawet na zdjęciu powyżej umieszczonym, że ma obrzydzenie do samego siebie lub co najmniej duży niesmak. Ciekawe jak będzie unikał wzroku Mackiewicza na Zamkowej 16, bo Stanek za taką chamską kampanię przeciw obecnemu Prezydentowi powinien się wstydzić. Walnij się… Czytaj więcej »

Co ty studiujesz? Teologię?

Mam jedną radę dla ciebie: (plucia na PiS nie będę komentował, bo sam sobie wystawiasz tym ocenę). Rada jest taka: zajmijcie się miastem i powiatem lenie, PiS sobie poradzi bez waszych dobrych rad. Zobaczymy jacy to jesteście wspaniali za 5 lat. „Nowe twarze”… dobre. Nowy to jest szyld… co 4 lata : ) Do roboty! POnad podziałami. Buahahahahaha. Ciekawe czy będzie co zbierać za 5 lat. POdkulicie ogony i zwalicie na Macka, tak jak swego czasu zwaliliście odpowiedzialność na Bernera ale stołeczki, które wam dał wam nie przeszkadzają. Dziadostwo platfuskie, KOD-y, srody, PO Bis i inne. Biedne miasto i powiat.… Czytaj więcej »

@ ” studentka ” vel ” student ”
Ooo… zapomniałem o króliku…
No i się nam sam objawił z ” wykwintną pisową polszczyzną „, oczywiście bez ” żadnego jadu „, ” obiektywny politycznie”, ” normalny ” po ludzku, że aż strach. Wypad do kaczej nory, króliku, ty pisiowy trollu i hejterze ! !

aleś człowieku się napisał wszystkich z nazwiska wymieniłeś tylko zapomniałeś podać swojego

Szkoda, że już na początku kadencji radna Pani Monika szczyci się tym czego nie dokonała. Klub Konusik został reaktywowany przez byłego i potem pierwszego (po reaktywacji) Prezesa Piotra.

Prosba do radnego Rozycki Piotr
Panie Rozycki jeśli ma pan trochę honoru to bardzo proszę w imieniu Pabianiczan (oprócz tej grupki 315 osób ,które oddały na pana głos) o zrzeczenie się mandatu radnego.
W ten sposób podniesie pan poziom merytoryczny klubu pis i również poziom kultury tego klubu .

Fakt, radnego Rózyckiego znam tylko i wyłacznie z kłotni na forach internetowych (i to niezbyt kukturalnych). Czasem trzeba się ugryźć w język albo poprosić kogos o pisanie odpowiedzi bo niektore dyskusje są wręcz niesmaczne (można użyć słowa nieparlamentarne).

Hmm, tak sobie czytam ten wasz POwski bełkot… Co wy tak do tego PiS-u pijecie????? Macie większość wszędzie. Zajmijcie się pracą dla ludzi, a nie znów waleniem w PiS! Jak to ma być znów wasz „program” na 5 lat to już współczuję durnoty waszym wyborcom. A tak na marginesie. Może się nie znam ale z tego co widzę to bez przychylności PiS-u nawet nie pierdniecie przez te 5 lat więc raczej pokory życzę zamiast jadu

Od pierdnięcia jesteś ty, hurtem za wszystkich i z osobna za każdego.
Życzę zdrowia.
A pis oczywiście dla ciebie, jako rasa ” panów ” i zdradzieckich mord, jest cacy.
Winszuję !

Ciężko oderwać od koryta ciągle te same twarze PISU. Zrobią wszystko, żeby przelew co miesiąc był. Trzeba wyjeżdżać i publikować zdjęcia na fb. Kasa potrzebna. Lekarz, który ciągnie aferę za aferą tez kandyduje. Jakby miał trochę oleju w głowie to wycofalby sie. Niech Pani M.C powie co takiego zrobiła dla miasta. Kolejne fikcyjne stanowisko dla radnej. Trzeba zająć się sprawami szkoły A nie siedzieć na fb i glupotami się zajmowac.