Strona główna Dzieje się Gdzie wybrać się na wycieczkę? Skorzystaj z przewodnika

Gdzie wybrać się na wycieczkę? Skorzystaj z przewodnika

0
fot. UM w Konstantynowie Łódzkim
Chciałbyś wybrać się na wycieczkę, ale nie masz na nią pomysłu? Ten przewodnik może pomóc w wyborze nieodległego kierunku. Zatytułowano go „Między Wartą, Bzurą i Nerem”. 

Przygotowała go Rybacka Lokalna Grupa Działania „Z Ikrą”, która obejmuje obszar jedenastu gmin naszego województwa, w tym dwie z powiatu pabianickiego – Konstantynów Łódzki i Lutomiersk.

Gdzie można otrzymać publikację? W Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim (w punkcie informacyjnym na parterze), w Gminnym Ośrodku Kultury w Lutomiersku oraz w Urzędzie Gminy w Lutomiersku (w głównym holu). Jest bezpłatna.

W przewodniku, oprócz informacji o tych dwóch gminach, znajdziemy też opisy innych, m.in. Aleksandrowa Łódzkiego, Poddębic, Uniejowa, Zgierza, Wartkowic i Parzęczewa. Ponadto na prawie 180 stronach zamieszczono mnóstwo zdjęć, map i planów.

Przewodnik „Między Wartą, Bzurą i Nerem” jest współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments