Strona główna Na sygnale Gdzie oni są?

Gdzie oni są?

2
Zdjęcie ilustracyjne.

Dwoje pabianiczan jest poszukiwanych przez policję. Zaginięcia zgłosili najbliżsi.

Poszukiwana jest 36-letnia Aneta Dąbrowska (zamieszkała przy ul. Wiejskiej), która 26 czerwca 2015 roku przed godziną 5:30 wyszła z domu, mówiąc babci, że idzie do pracy. Do tej pory nie skontaktowała się  z najbliższymi. Rysopis: 170 cm wzrostu, 50 kg wagi,  szczupłej budowy ciała, włosy czarne długie, oczy ciemne, twarz owalna. Brak informacji dotyczących ubioru zaginionej.

28 czerwca przed południem wyszedł z domu 57-letni Jerzy Madzio (zamieszkały przy ul. Bugaj). Mężczyzna ubrany był w szarą kurtkę, koszulę z krótkim rękawem w żółte paski, granatowe spodnie dżinsowe, brązowe klapki skórzane. Miał zegarek na ręku. Rysopis: 182 cm wzrostu, 84 kg wagi, szczupłej budowy ciała, włosy siwe krótkie, oczy ciemne, twarz pociągła. Posiadał protezę zębową.

– Policjanci sprawdzają miejsca, gdzie zaginiony może przebywać. 1 lipca przed południem kilkudziesięciu policjantów ustawionych w tyralierę przeczesywało pola i okolice koryta rzeki Dobrzynki pomiędzy ulicami Grota Roweckiego, a tamą za Lewitynem. 57-latka nie odnaleziono – informuje kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy KPP Pabianice.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych proszone są o skontaktowanie się z policjantami Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, ul. Żeromskiego 18, telefon 042 22 53 315, całodobowo 042 22 53 300 lub 997.

AKTUALIZACJA: W czwartek w godzinach rannych otrzymaliśmy informację od rodziny, że odnalazł się zaginiony Jerzy Madzio. Więc poszukiwania zostały odwołane – mówi Szczęsna.

 

 

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No tak, w sumie po co wzywać psy poszukiwawcze ze straży pożarnej skoro można ustawić kilkunastu gamoni którzy i tak do końca nie wiedzą co mają robić…

Mama tego biednego Oskarka którego smyczą dusiła 🙁