Strona główna Na sygnale Wypadki Focusem w drzewo. Ranna kobieta

Focusem w drzewo. Ranna kobieta

3

W Górce Pabianickiej Ford Focus wjechał w drzewo na zakręcie przy sklepie, tuż przed miejscowością Świątniki.

Kierowca prawdopodobnie jechał za szybko od strony Pabianic. Nie wyrobił na ostrym zakręcie, wypadł z drogi, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Szczegóły ustala jednak policja, która działa na miejscu.

W samochodzie wybuchły poduszki powietrzne. Do szpitala została zabrana kobieta, która ucierpiała w tym zdarzeniu. Samochód uległ dość dużym zniszczeniom, ma rozbity cały przód i przesunięte drzwi. Auto ma pabianickie numery rejestracyjne.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A czy był Pan świadkiem zdarzenia że pisze Pan ze przyczyną była prędkość…? Bo jeśli tak to niech Pan zgłosi się na Policje, jako świadek a nie tutaj taki zbędny opis zdarzenia podaje, bo przyczyną wypadku nie była prędkość lecz w ogóle co innego.

A czy zna Pan znaczenie slowa prawdopodobnie? Jest wyraźnie napisane, ze przyczyny ustali policja. My nie jesteśmy od ferowania wyrokow. Taka wersje przedstawila osoba ktora twierdzila ze widziala zdarzenie, ale ze nie jest w stanie sie tego zweryfikowac bo przeciez nie ma tego nagranego to jest napisane iz moglo tak byc.

Właśnie osoba twierdziła że widziała… ale czy widziała wszystko jak było ? Tego Pan nie wie… Wiec równie dobrze można było o wstępne wiadomości co do zdarzenia zapytać policje, co by mogli to by Panu powiedzieli, a nie pytać osobę która tak na prawdę mogła tego nie widzieć a wymyśliła dla Pana taki opis zdarzenia. Nie chce obwiniać ani Pana ani osobę która podała opis zdarzenia ale czasem warto upewnić się że opis jest zgodny z zdarzeniem.