Strona główna Na sygnale Kryminalne Podduszał żonę poduszką

Podduszał żonę poduszką

4

59-letni sadysta trafił za kratki. Pabianicki sąd aresztował go na 3 miesiące.  Rodzina miał z nim istne piekło.

Mężczyzna to mieszkaniec jednej z miejscowości pod Pabianicami. Dla dobra rodziny prokuratura nie ujawnia nazwy miejsca zamieszkania. 59-latek trafił za kraty po kolejnej awanturze. Jak się okazało podczas przesłuchać, żona zatrzymanego była maltretowana przez 10 lat.

– Bił ją rękoma, kopał, wykręcał ręce, podduszał poduszką, rzucał w kierunku żony różnymi przedmiotami. Ponadto ubliżał kobiecie, groził jej pozbawieniem życia i zdrowia, używając przy tym niebezpiecznych przedmiotów takich jak widelec, siekiera, czy nóż. Na ciele pokrzywdzonej niejednokrotnie widoczne były ślady pobicia w postaci zasinień i ran – informuje Krzysztof Kopania z prokuratury.

– Kilkukrotnie dochodziło też do sytuacji, że nocą odkręcał gaz, co stwarzało zagrożenie nie tylko dla jego żony, ale także pozostałych domowników.

Zarzucone podejrzanemu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności w wymiarze do lat 5. Całokształt ustaleń, zwłaszcza zaś okoliczności zatrzymania, wskazują, że zachodzi realna obawa spełnienia gróźb. Dlatego też, prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sąd podzielając te argumenty aresztował podejrzanego na najbliższe 3 miesiące.

REKLAMA
Poprzedni artykułOd piątku szybciej do Łasku
Następny artykułFocusem w drzewo. Ranna kobieta
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Urwać mu jaja przy samej szyi! Takie coś tylko omyłkowo nazywane jest człowiekiem!

zabijesz sadyste a siedzisz za czlowieka nasze polskie prawo ;/
tak samo z pedofilami pobijesz zabijesz a siedzisz jak za czlowieka

To po hu…. z nim siedziała
może ja to kręciło w wielkiej miłości

zdzisiek1979,… przecież Ty jesteś taką samą szmatą jak on, to powinieneś zrozumieć…