Strona główna Sport Sporty walki Fioletowi drudzy w Radomiu

Fioletowi drudzy w Radomiu

0

Podopieczni pabianickiego klubu walczyli o medale na zawodach III Rzutu Ligi Zapaśniczej dla dzieci i młodzików w stylu klasycznym i wrócili z workiem medali.

W zawodach brało udział 100 zawodników, a dzięki świetnym występom naszym reprezentantom PTC zajęło drugie miejsce klasyfikacji generalnej.

W kategorii młodzików ze złotem wrócili Kacper Sobczyk (kat. 66 kg) i Juliusz Nowak (kat. 85 kg). W tej samej kategorii cztery krążki dołożyli Emil Lenard (kat. 35 kg), Igor Saktura (kat. 59 kg), Piotr Antoniewski (kat. 66 kg) oraz Kacper Trębacz (kat. 85 kg). Wszystkie były w kolorze brązowym.

Jeśli chodzi o kategorię dzieci to w niej było jeszcze lepiej. Na konto PTC wpadły cztery złote medale wywalczone przez Piotra Jarzębskiego (kat. 32 kg), Tomasza Olejniczaka (kat. 43 kg), Franciszka Tokarczyka (kat. 53 kg) i Huberta Szczecha (kat. 58 kg). To jednak nie koniec bowiem fioletowi za sprawą Wiktora Szachniewicza (kat. 31 kg), Marcela Chrzęsta (kat. 54 kg) i Borysa Miszczaka (kat. 58 kg) zdobyli trzy srebra.

Nasz dorobek uzupełnili Gracjan Adamiec (31 kg), Jakub Suszyński (kat. 32 kg), Łukasz Jarzębski (kat. 35 kg), Kacper Szczepański (kat. 42 kg), Adam Cichała (kat. 49 kg), Adrian Drzewiecki (kat. 53 kg) oraz Igor Czyżewski (kat. 54 kg), którzy wywalczyli brązowe krążki.