Strona główna Nie przegap Filmowy komisarz Alex trafił na służbę do Pabianic

Filmowy komisarz Alex trafił na służbę do Pabianic

5
Tytułowy bohater popularnego, telewizyjnego serialu „Komisarz Alex” będzie patrolował ulice Pabianic. Obecność czworonoga w naszym mieście jest  spowodowana tym, że do naszej komendy policji został przeniesiony jego przewodnik.

Karo, bo tak w rzeczywistości wabi się znany ze szklanego ekranu czworonóg, trafił tutaj wraz z mł. asp. Katarzyną Plocek, która będzie pracowała w wydziale prewencji.

– To policjantka z dziesięcioletnim stażem. Wcześniej zasilała szeregi Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Wczoraj i ona, i filmowy Alex rozpoczęli służbę u nas – poinformowała nadkomisarz Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Oprócz „komisarza Alexa” i jego przewodnika wydział prewencji ma jeszcze jednego nowego funkcjonariusza. Trzech kolejnych (dwie policjantki i jeden policjant) skierowano do wydziału dochodzeniowo – śledczego.

Mundurowi zostali przeniesieni do Pabianic z komend w Łodzi i w Piotrkowie Trybunalskim.

REKLAMA

5
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Koczin

Wiadomo jaka jest specjalizacja pieseła? Wykrywanie bomb, narkotyków? Gonitwa i powalanie złoczyńców? Czy tylko ładny wygląd i nienaganna prezencja?

...

głównie aktorstwo

aas

Ładny Placek 😛

adam

Plocek … przepraszam hehe zamyśliłem się 😀

Radek

A ja serdecznie witam w Pabianicach.