Strona główna Aktualności Echa demonstracji: jednego z uczestników zabrała policja

Echa demonstracji: jednego z uczestników zabrała policja

26
Dla jednego z uczestników wieczornego „Spaceru po prawa kobiet” udział w nim zakończył się „wizytą” na policji. Funkcjonariusze dowieźli mężczyznę do komendy. Odpowie za wykroczenia.

Czynności dobiegają końca. Z informacji przekazanych przez podkomisarz Ilonę Sidorko, rzecznika prasowego KPP, wynika, że między innymi stworzył zagrożenie w ruchu drogowym. Pozostali demonstranci chodzili po przejściu dla pieszych. Tymczasem…

 – Mężczyzna wtargnął na jezdnię w miejscu niedozwolonym – tłumaczy rzecznik. – Był nietrzeźwy.

Wbrew nakazowi zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej nie miał też maseczki.

– Tę sprawę przekażemy inspekcji sanitarnej – dodaje Ilona Sidorko.

Mężczyzna zostanie też ukarany mandatem za używanie nieprzyzwoitych słów.

Relacja z protestu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Cwana Policja musiała znaleźć ofiarę. Znalazła i przybili Darkowi co tylko się dało.

Ruszyliśmy zwartym szokiem odbić naszego wodzireja tego Marszu. Chwała Mu! 😉

Przez takich oszołomów jak „Darek” te protesty zaczynają przybierać postać zwykłej chuligani.
Jak ktoś ma zamiar psuć tą społeczną inicjatywę którąw końcu zjednoczyla ludzi w różnym wieku to niech lepiej pozostanie w domu.

Ja to doskonale rozumiem, po prostu solidaryzuję się ze wszystkimi, także nim.

A to, że było ciut chuligańsko… no cóż, niektórzy dali upust emocjom. Mi też trochę odwaliło z komentarzem powyżej.

Z następną okazją się poprawię. 😉

Grzeczne, taktowne protesty już były nie raz . Teraz ludziom puściły nerwy i protestują w sposób zrozumiały dla skrajnej prawicy, czyli pis i konfederacji !

Zastanów się dwa razy, czy na pewno chcesz ulicznej konfrontacji. Spod kościołów hołota jest już przepędzana, może być też przepędzana z ulic.

comment image

Powinno być – „K..WA WASZA MAĆ”

Można protestować przeciwko decyzją rządu, ale robić to zgodnie z prawem, a nie pajacować. Później wyzwiska w kierunku policji jakby to oni byli wszystkiemu winni. To, że ktoś zbluzga policjanta wcale nie dotrze do Kaczogrodu w Warszawie, bardziej dotrze do niego ilość osób i ogólny przekaz.

tego cwaniaka na wózku co popitala w poprzek drogi i wpada po auto tez od razu powinni zawinąć! precz z chuligaństwem! Co wini są inni mieszkańcy miasta i kierowcy których wbrew ich woli ci postulanci przetrzymywali na ulicy blokując przejazd? Na to jest paragraf.

To był nasz Olimpijczyk, człowiek który tym wózkiem Europę przemierzał. Nie pamiętam już jak się ten Pan nazywa, ale każdy chyba kojarzy.

Jeśli to ten olimpijczyk to mam nadzieję że mu miasto przestanie sponsorować hobby! Swoim zachowaniem na to nie zasługuje. Mogę domniemać, iż kiedy by miał nogi to by biegał po autach, obracał je i podpalał, oraz bejsbolem tłuk szyby w oknach. Zwykła chuliganeria i tyle. Można przecież protest w słusznej sprawie przeprowadzić kulturalnie. Jednym gestem chłop przekreślił sobie u mnie swoje osiągnięcia. Walka o prawa nie daje przyzwolenia na łamanie innego.

Czy ci wszyscy protestujący poszli pod Sejm w Warszawie by tam także prostestować czy tylko protestowali pod kościołami i biurami poselskimi?
Ci wszyscy protestujący powinni byli zebrać się i podjąc decyzję, że wynajmą autokary lub pojadą pociągami do Warszawy by protestować pod sejmem.

A co to da, tutaj czy tam. Do Rządu i tak to nie dotrze.
Lidzie po prostu mogli dać wyraz swojemu wkurzeniu. I jak widać, było ich mnóstwo. Pełno osób otwieralo okna, solidaryzując się z protestującymi, kierowcy trąbili, machali.

My ustaw nie zmienimy, ale niech wiedzą, że części narodu się nie podoba to co robią!

Gdyby protestujący pojechali do Warszawy pod sejm i siedzibę partii politycznej to politycy by to zauważyli. Skoro w Warszawie pod sejm nikt nie poszedł to politycy mogą zawsze powiedzieć, że nic się nie działo. Trzeba pójśc tam gdzie są politycy a nie pod biura. Przecież politycy nie siedzą w biurach swojej partii tylko w sejmie czyli w Warszawie.

Pamiętajcie, my nie walczymy z Policją!

My walczymy z głupimi decyzjami rządu!

1000 aborcji rocznie, a oni niszczą kraj. Wisła zamieniona w ściek i nikomu nie przeszkadza. Niewolnicy a nie ludzie.

Czyli karmieni, ubierani, leczeni i mający łóżko od swego pana, bez pieniędzy, bez martwienia się o pracę, opiekę zdrowotną czy zapewnienie sobie posiłku.
Tak?

Nayebana chołota krzyczy do Policji ybać pis a połowa ich i ichrodzin głosowała za 500+++, gdzie tu logika? Gdzie?

Państwo wprowadziło temat zastępczy biegacie po ulicach i protestujecie ale tego że banda kretynów uchwaliła przymusowe szczepienia tego już nie widzicie a to napewno będzie większe zło jak zacznæ nas szczepić niewiadomo czym

Ja się pytam, czy z Konstytucji to wybieramy to co nam się podoba ? Przecież ten zapis jest od wielu lat. Przecież tak niedawno było słychać na ulicach Konstytucja, działacze Lewicy mocno wykrzykiwali, a tera co ? nie pasuje im ta Konstytucja. Jesteśmy Państwem demokratycznym i jak widać można przedstawiać swoje przekonania, ale na litość boską nie w ten sposób. Co to za słownictwo z ust tak młodych dziewczyn a wręcz dzieci. Jeszcze politycy lewicy popierają takie zachowania. Wstyd i Hańba to za tych którzy tak się zachowują i dają przykład innym. Obrażanie ludzi, którzy też mają prawo do innego… Czytaj więcej »

Ale pasuje nam konstytucja. 50 podpisów posłów PiS do trybunału i będziemy rodzic dzieci z gwałtu i kaziroctwa. Przecież można rodzic martwe , to zdrowe tym bardziej. Kucharka prezesa to klepnie.

Właściwie słusznie, to nie wina tych dzieci, że pochodzą z gwałtu albo kazirodztwa, mogą się urodzić i nawet nigdy o tym nie dowiedzieć.

W tygodniu poprzedzającym orzeczenie Trybunału, Instytut Ordo Iuris przekazał opinię w przedmiocie postępowania do wszystkich Sędziów Trybunału Konstytucyjnego, podnosząc szereg argumentów, jednoznacznie wskazujących na niekonstytucyjny charakter aborcji eugenicznej. Ordo Iuris podkreśliło, że obok naruszenia konstytucyjnej zasady ochrony życia, przesłanka eugeniczna narusza także wiążące Polskę umowy międzynarodowe. W przekazanej opinii Instytut wykazał, że akty te nie różnicują zakresu ochrony życia ludzkiego w fazie pre- i postnatalnej, nadto zwrócił uwagę na fakt, że człowiek i jego godność pojawiają się wraz z momentem poczęcia, dowodząc także, że ze względu na przyrodzony charakter, przymiotu godności nie nabywa się z wiekiem, jak również nie tracą go osoby… Czytaj więcej »

Wiążące umowy międzynarodowe ? Szkoda, że ordo luris nie przekazuje opinii o łamaniu międzynarodowych umów w sprawie wolności sądów. Każdy przekazuje co mu pasuje.

W końcu ktoś coś napisał z sensem, a nie tylko bluzgi i brak dyskusji.