Strona główna Dzieje się Dzień Dziecka w BMW Premium Arena Dobroń

Dzień Dziecka w BMW Premium Arena Dobroń

0

Już w sobotę, 27 maja, salon BMW Premium Arena Dobroń zamieni się w motoryzacyjny plac zabaw. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, lokalny dealer tej kultowej marki organizuje wiele atrakcji dla najmłodszych fanów motoryzacji. Dorośli także nie będą się nudzić!

ATRAKCJE DLA CAŁEJ RODZINY

Salon i Serwis BMW Premium Arena znajdujący się w Dobroniu k. Pabianic został otwarty w połowie 2022. W tym roku Dealer świętuje Dzień Dziecka! Organizatorzy zadbali o najmłodszych uczestników wydarzenia, poprzez zaplanowanie wielu atrakcji na świeżym powietrzu. Wśród atrakcji znalazły się m.in. takie propozycje jak:
– dmuchany zamek ze zjeżdżalnią,
– malowanie buzi,
– lody,
– pokazy straży pożarnej,
– prowadzenie animacji,
– upominki.

Zabawy będą prowadzone przez wykfalifikowanych animatorów, dbających nie tylko o doskonałą rozrywkę, ale także bezpieczeństwo.

COŚ DLA „DUŻYCH DZIECI”

Dorośli również będą mogli spędzić ciekawie czas poprzez zapoznanie się z najnowszą ofertą samochodów BMW, a także uczestniczyć w jazdach testowych wybranymi modelami, także z napędem w pełni elektrycznym. Dzięki dobremu połączeniu komunikacyjnemu, testujący będą mogli sprawdzić wybrane modele zarówno na trasie szybkiego ruchu, jak i w warunkach miejskich.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU >> TUTAJ

WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS

Wartościowy czas z Twoim dzieckiem i BMW? To możliwe. Skorzystaj z propozycji BMW Premium Arena Dobroń i ciesz się dobrze spędzonym rodzinnym przedpołudniem.

Zapraszamy do BMW Premium Arena Dobroń (ul. Wrocławska 18a) już w sobotę, 27 maja, w godzinach 10.00 – 14.00.

 

REKLAMA