Strona główna Aktualności Polityka Dychto zebrał drużynę

Dychto zebrał drużynę

13

Komitet wyborczy Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto przedstawił kandydatów do rady miejskiej. Rządzenie w powiecie ich nie interesuje. 

Dychto wystawia swoich ludzi we wszystkich 23 okręgach. Kandydaci zostali zaprezentowani podczas konwencji zorganizowanej w sali konferencyjnej hotelu Piemont. – Z tymi ludźmi chciałbym pracować i dziękuję im bardzo, że wykazali wolę uczestniczyć ze mną w tych wyborach – powiedział prezydent.

Najmłodsi kandydaci wystawieni przez Popis to 20-letni studenci: Mariusz Felcenloben i Grzegorz Smyła. Pierwszy z nich studiuje analitykę społeczną i jest wolontariuszem, drugi chce być biotechnologiem. Najstarszym kandydatem jest 72-letni emeryt, Jerzy Wiśniewski.

Wśród kandydatów możemy znaleźć dwie kobiety, które zasłynęły medialnie dzięki udziałowi w wyborach „Miss po 50-ce”. To 55-letnia pielęgniarka w szpitalu WAM Małgorzata Góra oraz jej rówieśniczka Lucyna Pałosz.

Na listach jest też m.in. Przemysław Stano, trener personalny i były asystent radnej Renaty Uznańskiej-Bartoszek, Mikołaj Bobowicz, żeglarz, społecznik i organizator bezpłatnych wakacji dla dzieci, Aldona Rudnicka, bizneswoman, właścicielka restauracji i hotelu, Przemysław Stawiarz, specjalista od zarządzania nieruchomościami i zapalony biegacz oraz Dorota Ryba, ekonomista, specjalistka od prawa pracy i funduszy europejskich.

O kolejny mandat ubiegają się radni: Renata Uznańska – Bartoszek, pracownik banku, znana z akcji aktywizujących pabianickich seniorów, Andrzej Sauter, architekt, były przewodniczący rady miejskiej, Rafał Latuszkiewicz, przedstawiciel handlowy, strażak OSP i ratownik oraz Marcin Mieszkalski, przedsiębiorca budowlany, były piłkarz ręczny i trener, aktualnie główny sponsor pabianickiej drużyny.

Lista kandydatów do rady miejskiej.

Pełne wystąpienie Zbigniewa Dychto podczas konwencji.

REKLAMA
Poprzedni artykułOkradał za gościnę
Następny artykuł„Ciebiada ma największe szanse”
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Cynizm i wszechobecna obłuda tego pana doprowadza ludzi do szaleństwa
niech pan spojrzy krytycznie na swoja prace co pan dla nas zrobił poza
smażeniem placków, co zrobił pan dla tego miasta ………… A co
zrobił dla siebie, może łatwiej będzie odpowiedzieć na to pytanie.

Temu Panu już dziękujemy !!!!!

Bardzo dziękujemy , już starczy takiej władzy . Układy, układy, układy!!!!!!!!!!! Teraz Pan Dychto bezpartyjny PRZECIEŻ TRZYMAŁ CAŁY CZAS Z PO. JAKA CHORĄGIEWKA !!

To niech idą pokopać piłkę

W moim okręgu jest niejaki Grzgorz Smyła, wklepałem to nazwisko do internetu na facebooku, proponuję to samo tylko szybko, by facet tego nie zlikwidował,…i co się dowiadujemy, że kandydat pana Dychty lubi Dupy, cyce, niewolnice https://www.facebook.com/DupyCyceNiewolnice
…lubi też, może bardziej kocha kobiety w pończochach i kabaretkach https://www.facebook.com/kocham.ponczochy.i.kabaretki …nie stroni też od pięknie zbudowanych mężczyzn https://www.facebook.com/Pakchamp?ref=profile , poza tym nic o tym kandydacie na radnego 🙂 nie wyczytałem na internecie….

Spojrzałem na jego polubienia i lubi baaardzo dużo nagości 😀

Klika lajki w Starostwie, bo się nudzi chłopak. A najlepsze jest „Pieprzy
mnie opinia innych na mój temat”.

Pabianickie
Dupeczki ;Słowiańskie dziewczyny, Dupeczki ze studiów, otoMoto.pl, Jest jaranko
jest macanko. Bogate zainteresowania, warte posady radnego.

Za to jest szalenie delikatny na kacu, no i uważa że „skoro szyny są długie to i stacja jest zajebista”. Poza tym ciekawym chwytem wyborczym jest „pokaż cycki dam Ci ciastko”. Czyżby placków jednak za mało usmażyli?

Aby nikt nie pomyślał że jestem przeciwnikiem pana Dychty, uzupełnię że Krzysztof Ciebiada kandydat PiS-u, ma średnie wykształcenie jak na prezydenta to trochę mało (Wałęsa 🙂 ),… jest właścicielem malutkiej firmy (krawiectwo konfekcyjne) i ma duży brzuch :)….szkoda że nie mogą się wypowiedzieć jego byłe pracownice, a może jednak się odważą to byłby najlepszy dokument z jego biznesowskiej działalności,…szkoda tylko w tym wszystkim Stanka….

Była pracownica pana Ciebiady juz się wypowiadała… Poszukaj nick mamazosi

Żaden z kandydatów nic nie mówi o obniżeniu cen wody i ścieków, o likwidacji układów rodzinnych w spółkach miasta i przechowalni dla wszystkich przegranych w wyborach w/w spółkach

A który to ten Smyła na zdjęciu? W spodniach w kolorze psiego gówna? W ogóle chłop konkretny, powinien na prezydenta startować i rozkręcić taki biznes w Pabianicach.