Strona główna Aktualności Z miasta Drogie parkowanie. Auto stało na „kopercie”

Drogie parkowanie. Auto stało na „kopercie”

6
fot. straż miejska
Zaparkowanie samochodu na „kopercie” może kosztować kilka stówek. Przekonał się o tym 44-letni mężczyzna, pozostawiając swoje auto właśnie w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych.

Ukarali go za to strażnicy miejscy, którzy w piątkowe południe podjęli interwencję po telefonie do komendy jednego z mieszkańców Pabianic.

– Wpłynęła do nas informacja, że na ulicy Niecałej stoi Mazda (na zagranicznych numerach rejestracyjnych – przyp. red.), a nie widać karty parkingowej, uprawniającej do korzystania z „koperty”. Wysłaliśmy więc pod wskazany adres patrol. Ten potwierdził zgłoszenie – wyjaśnia dyżurny straży miejskiej.

Zanim wezwano holownik, do auta wrócił kierowca. Funkcjonariusze wlepili mu mandat w wysokości 500 zł.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Akurat jechałem w tym czacie tamtędy,…zgrabny samochodzik na żółtych tablicach 🙂 …

Mazda czy Ford czy Kia? bo już nie rozróżniam. Stać go pewnie.
P,S. Po mojego Kadetta E „łezke” pewnie podjechałby konserwator zabytków 😀

zabrał miejsce dla osoby niepełnosprawnej to niech weźmie chorobę lub inwalidztwo od kogoś….

Pabianicki szpital posiada na swoim parkingu tylko 3 miejsca parkingowe oznaczone niebieską kopertä . Jedno z tych miejsc jest zawsze od rana do 16 zajęte przez samochód jednego z lekarzy naszego szpitala. Ok, ma on kartę upoważniającą do zajęcia tego miejsca . Ale problem jest taki – dlaczego obiekt do którego przyjeżdżają w większości niepełnosprawni narządu ruchu ma do zaoferowania tylko 3 miejsca parkingowe a właściwie tylko 2 ?

Typowy pisowski mandat przeznaczony na niepracującą patologię zapłacony dzięki patriotycznej postawie polskiego konfidenta.

Andrzeju, krótko mówiąc kiedy twoja mądrość sprawi, że nabędziesz status osoby niepełnosprawnej i zostaniesz przykuty do wózka czego życzę, i będziesz zmuszony zapychać wózkiem kawał drogi po krzywym chodniku bo miejsce dla inwalidy zajmie Ci taki sam mądruś jak ty to przypomnij sobie twój komentarz . Przemyśl to.