Strona główna Aktualności Z miasta Dopalacze obok kościoła

Dopalacze obok kościoła

16

Klienci popularnego sklepu z „Upominkami’ nie zrobią już zakupów przy ulicy Bugaj. Sklep został przeniesiony.

Od środy na drzwiach wisi kartka informująca miłośników „Upominków”, że zakupy mogą zrobić w nowym punkcie przy ulicy 20 Stycznia, obok kościoła Miłosierdzia Bożego. W tym samym pawilonie jest np. sklep z zabawkami.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ert

dziadostwo..

Ojciec Pijo

Dobrą reklamę im zrobiliście 😀

zdzisiek1979

Ciekawe co bardziej boli ludzi same dopalacze kasa z nich czy to że kościułek blisko.
Teraz w razie czego jest wymówka ministrant na dopalaczach księdza molestował.

To tak jak by zakazać głupim gips jeść a jak zaczną jeść i zdychać od zagipsowanych jelit to co sklepy i wytwórnie zamknie prokuratorek?

dopenman

„artykuł” zawiera lokowanie produktu

żenująca nagonka na "dopalacze

Jak się kupi schab i zje kilo na surowo to tez można dostać srac…zki, kupi proszek do prania i go zje to tez się mózg zlasuje. Przecież jest q….. napisane NIE DO SPOZYCIA wiec jak debili to wytłumaczyć żeby nie żarli???

assdad

Czyli jeśli ktoś prowadziłby sklep o nazwie „Trucizny” i sprzedawał w nim same specyfiki i akcesoria do ich używania w okolicach sklepów z zabawkami dla dzieci jednak na opakowaniu by napisał nie do stosowania przez ludzi to też powinien zostać otwarty? To jest skrajnie durny libertarianizm bez oglądania się na zdrowy rozsądek. Zgodziłbym się w przypadku gdybyśmy żyli w państwie minimalnym jednak mogę oczekiwać skoro za to płacę w podatkach aby wykorzystano aparat przymusu i wyrwano tego chwasta z korzeniami. I dziwię się wam że nie dostrzegacie tego problemu! Te specyfiki są zupełnie losowe, nie ma i nie będzie żadnych… Czytaj więcej »

fantom

może trzeba wprowadzić by wszystko co nie jest przydatne do spożycia musi być sprzedawane w op. 1kg minimum to cena bedzie inna i nie bedzie się opłacało kupować bo flaszka wódki tańsza

ja

Zażywający dopalacze to śmieci. Tyle w temacie.

mariusz

kurdee teraz bede mial dalej :/

Łysy

hehe ja za to bliżej 😛

kuku

marian to ty xdd?

Likwidacja Świniarni z dopałam

Poczytajcie wy Debile żrący dopały.Jedyną winę za istnienie tych Świniarni ponosi debilne prawo które współpracuje z mafiami.Osobiście bym zrobił łapankę jak za hitlera i wysłałbym was na Sybir lub do kopalni uranu bo z was już pożytku nie bedzie miała Rodzina.Jesteście gorszym Łajnem niż świńskie gówno.A wy EPA nie róbcie reklamy.Czekamy na likwidację CREJZOLA na tyłach Biedronki.Do zobaczenia Dopały na cmentarzu.

zenek

Nieudolne państwo nie daje sobie rady z dopalaczami, ale ja wierzę w „moherowe berety”. Te wspomniane berety szybko sobie poradzą z takim sąsiedztwem przy kościele.

Fiodor

Zenek a znasz może jakieś udolne Państwo, które wygrał walkę z tym gównem ?

brama

to tera spoty w kościele będą z werwą robione. berty skandujące pieśni, drumbase na organach, ksiądz na fazie! ide ppoglądać!

Pierkwadrat

i te wspaniale uloteczki w szkołach. przyniósł syn do domu, rodzina musiała podpisać i co… no tak przeneiśli. nauczycielki będą szczęśliwe, szkoda tylko, że nei widzą o przeniesieniu sklepu. Teraz cała patologia z SP 3 bedzie tez brać… żałosne. Bugaj moja dzielnica taka piekna…