Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Do celu z trenerem personalnym. Sprawdź efekty

Do celu z trenerem personalnym. Sprawdź efekty

0

Walczysz z otyłością, marzysz o żelaznej kondycji, chcesz poprawić sprawność fizyczną? Skorzystaj z usług doświadczonych trenerów personalnych.  

Otyłość to najgroźniejsza choroba cywilizacyjna. Według badań 64 procent społeczności jest otyła. Łatwo licząc, co trzeci pabianiczanin boryka się z problemem nadwagi. Praca przed komputerem, brak ruchu i szybkie jedzenie na mieście to niezaprzeczalnie powody otyłości.

Nadwaga wiąże się z nieustannym brakiem energii, co przekłada się na brak chęci do życia. Dalszym następstwem są problemy zdrowotne. Istnieją jednak sposoby na naprawę swojego organizmu. Tą metodą jest ruch i odpowiednia dieta.

Większość osób, niestety nie wie, jak zabrać się za trening i przygotować zbilansowaną dietę. Dlatego Marta Filipowska i Łukasz Stępień, doświadczeni trenerzy z Centrum Treningu Funkcjonalnego w Pabianicach wypowiadają wojnę otyłości!

– Poza odpowiednimi programami treningowymi, tworzymy dobrze zbilansowaną dietę. Pomagamy wrócić do sprawności zasiedziałym dyrektorom czy pracownikom korporacji, dla których jedyną aktywnością jest przejście z biura do samochodu. Widzimy efekty pracy i to daje nam ogromną satysfakcję. Jednym z najczęstszych powodów, dla których przychodzą do nas klienci, jest właśnie nadwaga oraz niezadowolenie z własnego wyglądu lub stanu zdrowia – mówią zgodnie trenerzy.

Jednym z podopiecznych pary trenerskiej jest Michał Jasiński, który przyszedł do CTF przy ul. Piłsudskiego cztery miesiące temu. Podczas ważenia kontrolnego wskaźnik wagowy pokazywał 140 kilogramów. Przez 4 miesiące ciężkiej i systematycznej pracy Michał zrzucił 35 kg.

Michał Jasiński

– Jeśli klienci przestrzegają zaleceń gwarantujemy efekty. Jest jeszcze jeden plus. Wiele osób, które zaczęły regularnie u nas ćwiczyć zakochało się w aktywności fizycznej i teraz nie wyobrażają sobie bez tego życia – zapewniają trenerzy.

Kolejnym przykładem efektywności trenerów z CTF jest Ania, podopieczna Marty.

– Tak zakochała się w trenowaniu, że jest u nas niemal codziennie. Bardzo angażuje się w życie i społeczność klubu, w przyszłości sama chce zostać trenerką. Z naszą pomocą w 4 tygodnia schudła 4 kg i znacząco poprawiła proporcje i kondycję swojego ciała. Porównanie jej sylwetki „przed” i „po” robi wrażenie – opowiada Marta.

Zbyt dużo kilogramów to nie jedyny powód, dla którego ludzie decydują się na Trenera Personalnego.

–  Mamy też klientów, którzy chcą poprawić swoją formę i zwiększyć siłę, czego najlepszym przykładem jest Gracjan Tałaj.  Ten chłopak przyszedł na pierwszy trening w kwietniu tego roku. Od początku wiedziałem, że ma predyspozycje siłowe siłowe. W 2 miesiące  poprawił swoje wyniki o blisko 20 kg w każdym ćwiczeniu. Wyciska teraz na klatkę 120 kg na serie, podnosi 160 kg w martwym ciągu i podciąga się z dodatkowym obciążeniem 38 kg. To naprawdę dobre wyniki – zapewnia Łukasz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Łukasz Stępień (@fitchallenge_lukas)

Trenerzy z CTF przygotowują też do testów sprawnościowych potrzebnych do pracy w służbach, ekstremalnych biegów czy zawodów.

Trenerzy CTF kontakt:

 tel: 794766260,

email: kontakt@fit-challenge.pl

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments