Strona główna Dzieje się Dni Pabianic 2019: magistrat postawił na młodych wykonawców

Dni Pabianic 2019: magistrat postawił na młodych wykonawców

15
Data imprezy została wyznaczona, magistrat wybrał też artystów, którzy wystąpią dla mieszkańców. Dni Pabianic, bo o nich mowa, zapowiadają się pełne atrakcji.

W przeciwieństwie do ubiegłych lat tym razem będziemy bawić się nie w niedzielę, a w sobotę. Kiedy? 15 czerwca. Miejsce pozostało bez zmian – to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jak zawsze na scenie wystąpią lokalne zespoły, m.in. Pewex oraz Gitarzyści po 40-tce, ale nie zabraknie też wykonawców znanych z radia i telewizji. Urząd Miejski „postawił” na młodych. Zaśpiewa m.in. Margaret (o godz. 18.00). Ta 28-letnia wokalistka jest m.in. laureatką MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards i Super Jedynki.

Drugim artystą, który wystąpi przed pabianicką publicznością będzie 23-letni Dawid Kwiatkowski. Młodszym rocznikom jest znany m.in. z takich utworów, jak: „Jesteś”, „Na zawsze”, „Droga”. Jego koncert zaplanowano na godz. 20.30.

Kogo jeszcze możemy się spodziewać?

– O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół Proletaryat, a o godz. 22.00 – DJ Hazel, którego muzyce będzie towarzyszyć pokaz laserowy – wyjaśnia Aneta Klimek, rzecznik prasowy magistratu.

Miesiąc wcześniej niż na Dniach Pabianic będziemy bawić się na Dniach Powiatu. O tym, kto wystąpi podczas tej imprezy pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA

15
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
10 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
13 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bam

Dziękujemy za kolejną dewastacje obiektów Włókniarza.
Boiska nie są do takich imprez. Obiecywał, że więcej tam takich imprez nie będzie, marny prezydencik.

Fidelio

A zatem w jakim innym miejscu, gdzie nie będzie szkód?

Bam

„Strzelnica”, „Lewityn”

prof_klos

Lewityn jest za mały na przyjęcie takiej ilości pabianiczan w jednym momencie. Proszę sobie wyobrazić, że scenę ustawiono obok niedawnego „Turkusa”. Gdzie pomieściłyby się tysiące mieszkańców oraz stoiska poboczne? Alejki są ciasne, poza tym z ośrodkiem MOSiR sąsiadują blokowiska. Wiele osób, nie biorących udziału w uroczystości, narzekałoby na hałas. Park Wolności jest dobrym miejscem na organizację tego typu wydarzeń, chociaż również nie grzeszy powierzchnią przed amfiteatrem. Tam było ciasno, ale i niezwykle kameralnie i klimatycznie podczas organizacji Dni Powiatu Pabianickiego i pochodnych. Słabym punktem tego miejsca jest wyeksploatowany amfiteatr wraz z trybunami, który ma się doczekać remontu, o czym wielokrotnie… Czytaj więcej »

pabnin

Oczywiście zamiast Turkusa. Miejsca jest sporo.

mama

Zgadzam się w 100% z BAM. Nikt nie uściślił że imprezy (różne nie tylko dni Pabianic) odbywają się dokładnie na płytach boisk (meczowym lub treningowych). Nie zdajecie sobie sprawy, że przez tydzień po takiej imprezie w miejscu gdzie później grają dzieci leży ogrom szkła i innych śmieci. Nie wspominając o dziurach jakie pozostają na i tak już zniszczonych boiskach. Efekty są takie że dzieciaki nie chcą tutaj trenować bo po prostu nie ma tego co najważniejsze czyli równe boisko (a to największy klub w okolicy).

Edek

a co tam można jeszcze zdewastować???

Pele

Widziałem boisko po treningach
Rekultywacja jak po dzikach
Jakiś złoty środek ?

Zygfryd

Ty pewnie urządziłbys Dni Pabianic w tych chaszczach przy ul. Świetlickiego…

Max

Wreszcie w sobotę a nie w niedzielę.

Jarek

Margaret ok. Ale Kwiatkowski to chyba jakaś pomylka.

Kret

Zgadzam się, Kwiatkowski totalne dno… Ktoś z Urzędu miał w tym interes, żeby akurat on zagrał w Pabianicach.

prof_klos

Margaret jest bardzo znaną gwiazdą, słychać ją w radiowych rozgłośniach.
Proletaryat to nasza rodzima duma, bardzo pięknie, że zagrają u nas, wszak to niegdyś bardzo popularny zespół był wywodzący się z Pabianic, właśnie.
Dawid Kwiatkowski – rzeczywiście nie znam artysty, nie wiem co komponuje, ale z pewnością są tacy, których jego wizyta w naszym mieście ucieszy.
A DJ Hazel to klasa sama w sobie w tym nurcie muzyki. 🙂

Martyna

Ale super że Dawid Kwiatkowski będzie na dniach ❣❣❣❣ Mój idol

franek

A może coś dla fanów hip-hop czy rap brakuje tego w Pabianicach ciągle discopolo albo pop i po raz wtóry Proletaryat.Proszę o zróżnicowanie wykonawców dla każdego coś dobrego.