Strona główna Dzieje się Dni Pabianic 2019: magistrat postawił na młodych wykonawców

Dni Pabianic 2019: magistrat postawił na młodych wykonawców

15
Data imprezy została wyznaczona, magistrat wybrał też artystów, którzy wystąpią dla mieszkańców. Dni Pabianic, bo o nich mowa, zapowiadają się pełne atrakcji.

W przeciwieństwie do ubiegłych lat tym razem będziemy bawić się nie w niedzielę, a w sobotę. Kiedy? 15 czerwca. Miejsce pozostało bez zmian – to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jak zawsze na scenie wystąpią lokalne zespoły, m.in. Pewex oraz Gitarzyści po 40-tce, ale nie zabraknie też wykonawców znanych z radia i telewizji. Urząd Miejski „postawił” na młodych. Zaśpiewa m.in. Margaret (o godz. 18.00). Ta 28-letnia wokalistka jest m.in. laureatką MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards i Super Jedynki.

Drugim artystą, który wystąpi przed pabianicką publicznością będzie 23-letni Dawid Kwiatkowski. Młodszym rocznikom jest znany m.in. z takich utworów, jak: „Jesteś”, „Na zawsze”, „Droga”. Jego koncert zaplanowano na godz. 20.30.

Kogo jeszcze możemy się spodziewać?

– O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół Proletaryat, a o godz. 22.00 – DJ Hazel, którego muzyce będzie towarzyszyć pokaz laserowy – wyjaśnia Aneta Klimek, rzecznik prasowy magistratu.

Miesiąc wcześniej niż na Dniach Pabianic będziemy bawić się na Dniach Powiatu. O tym, kto wystąpi podczas tej imprezy pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dziękujemy za kolejną dewastacje obiektów Włókniarza.
Boiska nie są do takich imprez. Obiecywał, że więcej tam takich imprez nie będzie, marny prezydencik.

A zatem w jakim innym miejscu, gdzie nie będzie szkód?

„Strzelnica”, „Lewityn”

Lewityn jest za mały na przyjęcie takiej ilości pabianiczan w jednym momencie. Proszę sobie wyobrazić, że scenę ustawiono obok niedawnego „Turkusa”. Gdzie pomieściłyby się tysiące mieszkańców oraz stoiska poboczne? Alejki są ciasne, poza tym z ośrodkiem MOSiR sąsiadują blokowiska. Wiele osób, nie biorących udziału w uroczystości, narzekałoby na hałas. Park Wolności jest dobrym miejscem na organizację tego typu wydarzeń, chociaż również nie grzeszy powierzchnią przed amfiteatrem. Tam było ciasno, ale i niezwykle kameralnie i klimatycznie podczas organizacji Dni Powiatu Pabianickiego i pochodnych. Słabym punktem tego miejsca jest wyeksploatowany amfiteatr wraz z trybunami, który ma się doczekać remontu, o czym wielokrotnie… Czytaj więcej »

Oczywiście zamiast Turkusa. Miejsca jest sporo.

Zgadzam się w 100% z BAM. Nikt nie uściślił że imprezy (różne nie tylko dni Pabianic) odbywają się dokładnie na płytach boisk (meczowym lub treningowych). Nie zdajecie sobie sprawy, że przez tydzień po takiej imprezie w miejscu gdzie później grają dzieci leży ogrom szkła i innych śmieci. Nie wspominając o dziurach jakie pozostają na i tak już zniszczonych boiskach. Efekty są takie że dzieciaki nie chcą tutaj trenować bo po prostu nie ma tego co najważniejsze czyli równe boisko (a to największy klub w okolicy).

a co tam można jeszcze zdewastować???

Widziałem boisko po treningach
Rekultywacja jak po dzikach
Jakiś złoty środek ?

Ty pewnie urządziłbys Dni Pabianic w tych chaszczach przy ul. Świetlickiego…

Wreszcie w sobotę a nie w niedzielę.

Margaret ok. Ale Kwiatkowski to chyba jakaś pomylka.

Zgadzam się, Kwiatkowski totalne dno… Ktoś z Urzędu miał w tym interes, żeby akurat on zagrał w Pabianicach.

Margaret jest bardzo znaną gwiazdą, słychać ją w radiowych rozgłośniach.
Proletaryat to nasza rodzima duma, bardzo pięknie, że zagrają u nas, wszak to niegdyś bardzo popularny zespół był wywodzący się z Pabianic, właśnie.
Dawid Kwiatkowski – rzeczywiście nie znam artysty, nie wiem co komponuje, ale z pewnością są tacy, których jego wizyta w naszym mieście ucieszy.
A DJ Hazel to klasa sama w sobie w tym nurcie muzyki. 🙂

Ale super że Dawid Kwiatkowski będzie na dniach ❣❣❣❣ Mój idol

A może coś dla fanów hip-hop czy rap brakuje tego w Pabianicach ciągle discopolo albo pop i po raz wtóry Proletaryat.Proszę o zróżnicowanie wykonawców dla każdego coś dobrego.