Strona główna Aktualności Z miasta Ćwierć miliona do podziału – z budżetu dla klubów sportowych

Ćwierć miliona do podziału – z budżetu dla klubów sportowych

2
Pabianickie kluby sportowe mogą ubiegać się o dotacje z przyszłorocznego budżetu miasta. Został ogłoszony nabór wniosków. 

Przyjmuje je magistrat. Termin ich składania upływa 21 grudnia.

Do rozdysponowania jest 250 tys. zł, tj. o 25 tys. zł więcej niż podczas ostatniego naboru. Pieniądze będą przeznaczone na utrzymanie bazy sportowej niezbędnej do szkoleń i organizacji zawodów. Aby otrzymać takie finansowe wsparcie, trzeba jednak spełnić pewne warunki: mieć siedzibę i prowadzić działalność w Pabianicach oraz posiadać na utrzymaniu własne obiekty sportowe.

Podziałem środków zajmie się komisja oraz zespół składający się z przedstawicieli Rady Sportu. Kto dostał dotacje i w jakiej wysokości, okaże się za parę tygodni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

250 tysięcy? Przecież to śmiech! Ogrzewanie obiektów więcej pewnie wyniesie. I prąd. Sport nisko się ceni. I te maski na twarzach. Wdychanie własnych wydzielin… Trujących!

Dofinansowanie tylko dla sportowców czy klubów dających widoczne efekty swojej pracy a dla sportowych cwaniaczków którzy tylko podpisują listę obecności co później widać na spotkaniach to tylko figa z makiem.